Ministerstwo Zdrowia: Mamy 20 156 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:
Z powodu COVID-19 zmarło 46 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 255 osób.
Informujemy o usunięciu przez WSSE we Wrocławiu 1 zgonu z dnia 24.10.2020 r. - odejmujmy go ze statystyk.
Liczba zakażonych koronawirusem: 319 205/5149 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Wojewoda informuje o kolejnych 1403 przypadkach zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w województwie kujawsko-pomorskim:
Z przykrością informujemy, że szpitale w Grudziądzu i Bydgoszczy przekazały informacje o zgonach 6 osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2.
Wszystkie zmarłe osoby miały choroby współistniejące.
Mamy również 173 nowych ozdrowieńców.
Stan na 29.10.2020 r.:
Liczba osób zakażonych, stan na 29.10.2020 r.:
* Dane statystyczne w miastach prezydenckich i powiatach zostały zweryfikowane przez WSSE w Bydgoszczy w oparciu o aktualne dane epidemiologiczne.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Derby wstydu z surowymi konsekwencjami. Gigantyczne kar
A Ty kochasz Grudziądz, a właściwie mieszkańców Grudziądza? Twoje stwierdzenie, że "kibice ... nie powinni się tak zachowywać", to wszystko, co masz do powiedzenia? Sądzisz, że ono "zapobiegnie podobnym ekscesom"?! Stadionowi potencjalni bandyci nie biorą pod uwagę bezpieczeństwa obecnych tam dzieci, bezpieczeństwa pracowników obsługujących zawody etc., a więc tak kochają Grudziądz, tak kochają grudziądzan (przyjezdnych)?! Oczekujesz komentowania tej stadionowej bandyterki "milej", czyli jak? Zaproponuj miłe słowa dla ich zachowania, szczególnie, że to nie po raz pierwszy - dawaj! Dołóż do tego jeszcze miłe słowa albo nawet peany lub jakąś laudację pod adresem oglądających to (z tego, co mi wiadomo bez odpowiedniej reakcji) prezydenta i sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji - żenada na grudziądzkim poziomie.
Do "Janusz&
10:27, 2025-06-30
Od 5 lipca nowe zakazy dotyczące sprzedaży e-papierosów
A do tej pory dzieciom można było sprzedawać?
?
02:15, 2025-06-30
Sąd Najwyższy pozostawił bez dalszego biegu ponad 50 ty
Polska dla Polaków🙂
👍♥️
02:12, 2025-06-30
Jarosław Kaczyński prezesem PiS na kolejną kadencję
Polska dla Polaków.🙂
👍♥️
02:11, 2025-06-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz