Ostrzeżeniami przed opadami marznącymi objęte są województwa: zachodnio-pomorskie i pomorskie oraz w części woj. lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, lubelskie, podlaskie, a także warmińsko-mazurskie. Na tych terenach prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.
Alerty utrzymają się do sobotniego wieczoru.
Ostrzeżenie I stopnia przewiduje warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych mogących powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. (PAP)
jj/ mow/
😍😍10:21, 08.02.2026
Niedługo walentynki kolacja romatiko . Ma być cieplej na duszy i na dworzu też
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
IMGW ostrzega przed gołoledzią w dziewięciu województwa
Niedługo walentynki kolacja romatiko . Ma być cieplej na duszy i na dworzu też
😍😍
10:21, 2026-02-08
„Władca Dębowej Alei” pod toporem inwestycji? Mieszkańc
Nie wiem, nie znam się, nie wiem czyj teren, nie wiem kto buduje, nie wiem , pan powiedział...nie znam pana, doczytałem gdzieś tam, pan mi mówi, ja tego nie sprawdziłem. Super materiał (ha, ha , ha) szkoda tylko czasu na ogladanie i słuchanie . Skąd ten gośc się wziął ?
bd
21:57, 2026-02-07
129 tysięcy za „rolki” prezydenta. Czy Grudziądz płaci
Banda przygłupów tu przesiaduje z Waryńskiego UWAGA
z policji
19:01, 2026-02-07
„Władca Dębowej Alei” pod toporem inwestycji? Mieszkańc
Łysy bardzo lubi Sarnowskiego 🤣
Gość
18:04, 2026-02-07