Zamknij
REKLAMA

Nagrody Prezydenta dla olimpijczyków i finalistów konkursów

16:16, 12.06.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W środę, 12 czerwca w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Legionów 2 odbyła się uroczystość wręczenia przez Wiceprezydenta Grudziądza Szymona Gurbina nagród laureatom i finalistom olimpiad i konkursów  przedmiotowych.

Na uroczystości obecni byli również radni Rady Miejskiej Grudziądza, Róża Lewandowska, Edyta Ogonowska i Łukasz Piasecki.

Uroczystość uświetnił występ laureatów Grudziądzkich Amatorskich Prezentacji Artystycznych (GAPA) ze Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka (wystąpili:  Aleksandra Romanowska – złota Gapa, Natalia Wieczorek i Kalina Rybacka – wyróżnienie w konkursie)

Laureaci konkursów przedmiotowych - uczniowie szkół podstawowych

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Grudziądzu

Celina Furso - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii pod kierownictwem Danuty Krajewskiej     

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Grudziądzu

Pascal Tubbenhauer - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego pod kierownictwem Svetlany Zaikiny

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Grudziądzu

Mateusz Piórkowski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Krzysztofa Gzelli 

Szkoła Podstawowa Nr 15 w Grudziądzu

Zofia Konic

laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego pod kierownictwem Barbary Radoń-Jakim
laureatka Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Jolanty Guściory-Urban    

Szkoła Podstawowa Nr 16 w Grudziądzu

Oskar Dźbik - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego pod kierownictwem Agnieszki Kozłowskiej
Anna Paluszkiewicz - laureatka Ligi Zadaniowej - Konkurs z Matematyki pod kierownictwem Agnieszki Wrześniak  

Szkoła Podstawowa Nr 20 w Grudziądzu

Mikołaj Zieliński - laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Kingi Dąbrowskiej

Szkoła Podstawowa Nr 21 w Grudziądzu

Adrianna Kucharska -  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego pod kierownictwem Agnieszki Buczek
Wiktoria Sadowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Katarzyny Trendowicz          

Laureaci konkursów przedmiotowych - uczniowie gimnazjów

Gimnazjum Nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Grudziądzu

Mateusz Kozłowski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Pawła Góreckiego
Tomasz Wolentarski:

laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Pawła Góreckiego
laureat Konkursu Przedmiotowego z Geografii pod kierownictwem Justyny Burcz
laureat Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach pod kierownictwem Beaty Makowskiej 

Gimnazjum Nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 20 w Grudziądzu

Piotr Jurczyk - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Michała Bruskiego
Paweł Reich - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Iwony Poznańskiej

Gimnazjum Nr 5  - Szkoła Podstawowa Nr 21 w Grudziądzu

Mateusz Tomaszewski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Wojciecha Borucińskiego
Maksym Milczarczyk - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego pod kierownictwem Rafała Nadziei
Wiktoria Lewandowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego pod kierownictwem Lucyny Knochowskiej-Supernak  

Gimnazjum Nr 12 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grudziądzu

Kacper Cholewiński - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej, laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Magdaleny Mazur

Patryk Saderski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
Marta Goryńska - laureatka Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
Jakub Górski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii pod kierownictwem Danuty Góreckiej
Patryk Fryza - laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii pod kierownictwem Magdaleny Mazur
Kacper Kucharski - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
Adam Dudziński - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
Marcin Kamrowski - laureat konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
Cyprian Zasada - laureat Konkursu Przedmiotowego z Informatyki pod kierownictwem Rafała Falkowskiego
Dominika Dylewska - laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego pod kierownictwem Diany Skomry
Alicja Tomaszewska - laureatka Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym pod kierownictwem Sylwii Laudy

Laureaci olimpiad i konkursów przedmiotowych - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

II Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu

Jan Dudziński - laureat Olimpiady Chemicznej pod kierownictwem Hanny Chlewickiej
Jan Jeschke - finalista Olimpiady Fizycznej pod kierownictwem Krystiana Rejmusa
Anna Łepak - finalistka Olimpiady Artystycznej pod kierownictwem Celiny Zbrzeźnej
Karolina Niedzielska - finalistka Olimpiady Artystycznej pod kierownictwem Celiny Zbrzeźnej

Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu

Bartosz Kluska - finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej pod kierownictwem Pana Marcelego Krzyżanowskiego

Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu   

Konrad Budzich - finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych pod kierownictwem Jarosława Dyducha
Jakub Walter - finalista Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” pod kierownictwem Wojciecha Wojtkowiaka   

Wykaz Nauczycieli

Danuta Krajewska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5
Svetlana Zaikina - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8
Krzysztof Gzella - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
Paweł Górecki - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
Justyna Burcz - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
Beata Makowska -  nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11
Barbara Radoń-Jakim - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15
Jolanta Guściora-Urban - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15
Agnieszka Kozłowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 16
Agnieszka Wrześniak - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 16  
Kinga Dąbrowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
Michał Bruski - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
Iwona Poznańska -  nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20
Agnieszka Buczek - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
Katarzyna Trendowicz - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
Wojciech Boruciński - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
Rafał Nadzieja - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
Lucyna Knochowska-Supernak - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21
Danuta Górecka - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Magdalena Mazur - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Rafał Falkowski - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Diana Skomra - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Sylwia Lauda - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących
Hanna Chlewicka - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego
Krystian Rejmus - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego
Celina Zbrzeźna - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego
Marceli Krzyżanowski - nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomicznych
Jarosław Dyduch - nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych
Wojciech Wojtkowiak - nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych  

(UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone