Potwierdziły się nasze informacje o zmianach na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu, został nim insp. Robert Olszewski były Komendant Powiatowy Policji w Świeciu. Swoją funkcję obejmie od jutra, 11 stycznia 2020r.
::news{"type":"see-also","item":"73849"}
Dotychczasowy komendant insp. Dariusz Knoff odchodzi na emeryturę.
Służbę w Policji rozpoczął w 1996r. Od roku 2001 związany był z pionem ruchu drogowego. Wiele lat pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Od 2016r. Komendant Powiatowy Policji w Świeciu.
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/mI4Z9Ztmn5A"}
ja22:33, 10.01.2020
Gratulacje
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz