Zamknij

Od poniedziałku nowy Komendant Policji w Grudziądzu

20:49, 17.04.2020 Aktualizacja: 16:43, 18.04.2020
Skomentuj KMP Włocławek KMP Włocławek

Jak ustalił portal Grudziadz365.pl od poniedziałku nastąpi zmiana na stanowisku Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Nowym komendantem zostanie Insp. Marcin Zaleśkiewicz pełniący dotychczas funkcję Komendanta Policji we Włocławku, a wcześniej przez wiele lat był Komendantem Powiatowym Policji w Wąbrzeźnie.

Insp. Robert Olszewski dotychczasowy Komendant Komendy Miejskiej w Grudziądzu ma objąć funkcję Komendanta Policji w Chełmnie.

[ZT]73856[/ZT]

 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(7)

a to ciekawe...a to ciekawe...

4 0

czyżby za zlekceważenie informacji o działalności politycznej jednej z funkcjonariuszek...

22:30, 17.04.2020
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

FrendzelFrendzel

0 0

To się dzieje

15:56, 20.04.2020

OloOlo

6 2

Nie wiem, ale takie zmiany znamionują raczej politykę kartonowego państwa. Jak można zwalczać przestępczość, skoro ci co ledwo zapoznali się z tematem, ledwo poznali struktury grudziądzkiej podkultury, ledwo liznęli specyfiki przestępstw w Grudziądzu muszą odejść a na ich miejsce przybywa znów nowy człowiek z doświadczeniem z miasta wielkości Wąbrzeźna. Czy złodzieje nasi, tutejsi już mają się zacząć śmiać czy jeszcze poczekać? A karton tego państwa jeszcze się jakoś trzyma, czy już rozlatuje na kawałki?

23:24, 17.04.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Beata82Beata82

2 2

Wielka strata, dobry człowiek, dobry komendant. Szkoda....

23:39, 17.04.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PolakPolak

1 2

Zobaczył ile skarg wpływa na chorych psychicznie ćpunów zlodzieji kretaczy i kurewek tam pracujących policjantów i sam poprosił o przeniesienie 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

06:57, 18.04.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JeryoJeryo

5 0

W czasie ostatnich 2 lat odeszło z grudziądzkiej mundurówki kilkanaście osób na dowódczych stanowiskach. W policji, w straży pożarnej, w wojsku. A to małe miasto, ledwo 90 tyś mieszkańców. Wiem, że nie ma ludzi nie zastąpionych. To fakt. Ale to są specyficzne zawody, w których jak nigdzie indziej liczy się DOŚWIADCZENIE zawodowe. A doświadczenie zbiera się latami przenikając całym sobą struktury tych dość trudnych zawodów (choć właściwie każdy zawód ma w sobie coś trudnego). Kto oglądał "Psy" czy "Pitbula" (choć to tylko film) zauważył, że doświadczenie jest najważniejsze w służbach mundurowych. To doświadczenie podpowiada co zrobić, jak to zrobić i kiedy coś zrobić jak się ma minutę, może dwie na działanie bo potem już będzie za późno. Policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe- oni wiedzą co znaczy minuta czasu. A tymczasem odchodzą doświadczeni a na ich miejsce przychodzą nowi, których znów trzeba będzie uczyć , zaznajamiać, pokazywać i tłumaczyć. Tak się nie da rządzić i to papierowe państwo za chwilkę po prostu się rozleci. A my- co będzie wtedy z nami?

10:37, 18.04.2020
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

gośćgość

2 0

słyszałeś o zmianie pokoleniowej, jak nie to zachęcam do lektury

14:39, 18.04.2020

Arnold S. Arnold S.

4 0

Wiedział i powiedział za dużo...nie pasował do układanki.

10:42, 18.04.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Smoleńsk Smoleńsk

0 3

Dziś rocznica gdy para prezydencka została pochowana na Wawelu.

19:38, 18.04.2020
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%