Jak informuje Urząd Miejski w Grudziądzu z powodu intensywnych opadów deszczu w ostatnich dniach Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego przewiduje wzrost poziomu wody w Wiśle zbliżający się do stanu ostrzegawczego – 540 cm. Prosimy mieszkańców o ostrożność w trakcie spacerów nad rzeką oraz w miarę możliwości nie zbliżanie się do koryta Wisły. Istnieje również ryzyko zalania części błoni nadwiślańskich.
Nie podróbkom07:16, 30.06.2020
Trzaskowski zamiast ratować Warszawę wyborami się zajmuje . Zamiast jeździć po Polsce niech zajmie się tym co ma. Polska ma już prezydenta i niech zostanie tak jak było Głosujemy na Andrzeja Dudę.
Joooo16:42, 30.06.2020
Racja💪
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz