Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Grudziądza zatrzymali kolejnych poszukiwanych listami gończymi

13:38, 05.03.2021 | policja.pl
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Grudziądza namierzyli i zatrzymali kolejnych poszukiwanych listami gończymi. 35-latek był poszukiwany listem gończym do dobycia kary pozbawienia wolności, a 36-latka za popełnione wykroczenia.

Wszystko zaczęło się od ustaleń grudziądzkich mundurowych. Policjanci poszukiwali mężczyznę i kobietę już od dłuższego czasu. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, natomiast kobieta za wcześniej popełnione wykroczenia.

Wczoraj (3.03.2021 r.) oboje poszukiwani zostali namierzeni i zatrzymani przez grudziądzkich mundurowych. Ponadto w czasie przeszukania mieszkania u 35-latka znaleziono woreczek z białym proszkiem. Po wstępnym badaniu okazało się, że jest to amfetamina. Jeśli ekspertyza laboratoryjna potwierdzi wstępne badania narkotesterem, wówczas mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Jeszcze tego samego dnia poszukiwany trafił do zakładu karnego. 36-latka została zatrzymana w policyjnej celi. Dzisiaj zostaną z nią przeprowadzone czynności procesowe.

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AlimenciarzAlimenciarz

3 0

Madowy gankster. 05:46, 06.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%