Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Zmiana organizacji ruchu na ulicy Chełmińskiej

08:10, 06.04.2021 | Urząd Miejski w Grudziądzu
Skomentuj
REKLAMA

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że w związku z realizacją zadania pn. „Przebudowa infrastruktury tramwajowej dla potrzeb transportu publicznego w Grudziądzu”, od dnia 06 kwietnia 2021 r. zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy Chełmińskiej.

Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączony zostanie jeden kierunek ruchu ulicy Chełmińskiej, na odcinku od ulicy Piaskowej do ulicy Bydgoskiej, a tym samym wyjazd z ulicy Kopernika i z ulicy Piaskowej możliwy będzie wyłącznie w kierunku centrum.

W związku z możliwością tworzenia się zatorów w ruchu drogowym w ciągu ulicy Kalinkowej oraz w ciągu ulicy Chełmińskiej, Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu zaleca objazd pojazdów poprzez drogi wysokiej przepustowości tj. Trasę Średnicową i ulicę Hallera, co umożliwi skrócenie czasu przejazdu w relacji północ – południe o ok. 10 minut.

(Urząd Miejski w Grudziądzu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NemoNemo

3 0

Totalny bajzel na kółkach, całe miasto rozpier.....e. Ci z ratusza to mają talent. Ostatni fragment Jackowskiego od Korczaka do Chełmińskiej to chyba nigdy się nie skończy, zero postępujących robót. Komunikat UM z zeszłego roku : Wykonawcą jest firma Unitrak Sp. z o.o. z Kielna. Inwestycja ma zakończyć się jeszcze w 2020 roku !!! Mamy początek kwietnia i dalej wszystko rozpier... Grudziądzanie przesiadajcie się na terenówki ha ha ha 🤣🤣🤣😠😠😠😡😡😡👎 15:48, 06.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

1 0

Każdy włodarz chce mieć swój dakar. Malina rozkopał G-dz na kilka lat kopiąc torowisko od centrum do Tarpna, a teraz mamy powtórkę , tyle, że w kierunku do Rządza. Gratuluję wyboru - to tym , którzy tak świetnie głosowali. 06:48, 07.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%