Dzisiaj na giełdzie przy Łyskowskiego w Grudziądzu handlowcy publicznie pytają: Co dalej z giełdą przy Łyskowskiego w Grudziądz?
Jak wiadomo na części terenu giełdy ma powstać nowa remiza dla Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu. Taki pomysł został zaprezentowany w ubiegłym roku. Po kilku miesiącach ruszyła procedura, aby zrealizować ten projekt. Kilkudziesięciu handlowców na giełdzie już otrzymało wypowiedzenia najmu. [ZT]76207[/ZT]
W związku z tym handlowcy twierdzą, że giełda okrojona o ten teren utraci swoją atrakcyjność, a w konsekwencji zostanie zlikwidowana. Będzie to skutkowało upadkiem wielu firm w Grudziądzu. Sugerują, żeby zaniechać budowy Inkubatora Przedsiębiorczości za ponad 25mln zł i te pieniądze przeznaczyć na stworzenie nowoczesnej giełdy towarowej. To tutaj jest inkubator przedsiębiorczości - twierdzą.
Pytają co się stało z przedwyborczymi obietnicami, że giełda będzie modernizowana, powstanie zadaszenie oraz poprawi się infrastruktura socjalna dla handlujących. Były nawet na ten cel zagwarantowane pieniądze. Co się z nimi stało?
[ZT]71263[/ZT]
Handlowcy traktują dzisiejsze spotkanie jako wstęp do dalszych rozmów i oczekują konkretnych propozycji ze strony miasta. MPGN jako administrator giełdy zapowiedział, że dojdzie do spotkania w tej sprawie.
Zzz15:56, 19.07.2021
Smolarek Napolski Przedstawiciel Łasinstonu wykazać się.
Minos16:13, 19.07.2021
Po co to coś budują na Placu Stycznia ??? jak całe stare miasto jest puste, tylko banki i lumpeksy pozostały ? Oni zawsze kłamią bezczelnie w celu osiągnięcia wyników w wyborach tak jak to zrobili np. z wiekiem emerytalnym... mówili w obietnicach przedwyborczych że nie podniosą a podnieśli i to zrobili bezczelnie i w chamski sposób w kilka dni od Sejmu poprzez Senat i podpis Komora ! Tyle terenów mają których nikt nie chce... ( ogromny teren na kilka remiz, na przeciw Ekonomika ) biegają tam dziki, sarny i bażanty i mieszkają tam żule ), totalnie zarośnięty przecież nie byli by sobą aby czegoś nie schrzanić, ale oni muszą rozwalić giełdę gdzie od dziesiątek lat małe sklepiki i handlujący tam się zaopatrują w towar !!!!
gość19:29, 19.07.2021
Najgorszy prezydent i jego partacze typu np. cherek, oni podpadli już każdemu środowisku, nawet własnemu, w ratuszu jest mobbing a ludzie boją się i są zastraszani. glam niszczy wszystko, byle się nachapać, on wie że to jego pierwsza i ostatnia kadencja💩
Pesymista05:21, 20.07.2021
Może jego kadencja jest ostatnią.Ale zobaczycie. Przyjda następne wybory i w Grudziądzu znowu wygra PO...
Gość111:21, 20.07.2021
Witam
Oglądałem te nagrania z giełdy gdzie wszyscy są oburzeni. No i oczywiście znalazł się wielki radny Kosiński. Czyż nie on oraz Wiśniewski i pozostali z jego paczki przyczynili się w znacznym stopniu do oddania giełdy w ręce MPGNu. To oni odpowiadają za to wszystko co się dzieje. Oczywiście teraz będzie pisał interpelacje do Prezydenta bo trzeba się przytulić do kogoś. Wszyscy radni na sesji podnieśli łapkę aby oddać giełdę i wszyscy są winni tej sytuacji. To tylko tak dla przypomnienia. Myślę że zaczynają od straży pożarnej później będą stawiać tam bloki. A co na to i gdzie jest teraz wielki krzykacz Cysewski?
Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych.
ss15:50, 22.07.2021
Instruktor higieny zawsze na miejscu. Nie jestem zwolennikiem Glamowskiego i jego ferajny ale ten radny co najwyżej niech organizuje pielgrzymki.Tam jego miejsce.Może sprawdzić jeszcze czyste włosy czy uszy.
Obszczymurek18:04, 22.07.2021
Typowy klaun z posejdona
29-letni mężczyzna zatrzymany po śmiertelnym ugodzeniu
Ich tam było 35. 5 aresztowali. 30 właściciel hostelu wyrzucił, więc brudasy będą szukać nowego lokum. Najbliżej mają do Grudziądza 🤣. Młode kobiety głosujące na "przystojnego" narkomana, niejakiego tszaskoskiego, niech się podmyją, bo brudasy będą pod afla "praktykować" swoje rytuały godowe 🤣!
Ssram na po
23:11, 2025-07-06
29-letni mężczyzna zatrzymany po śmiertelnym ugodzeniu
Precz z brudasami. Won
Jaa
21:13, 2025-07-06
Jest kara za zniszczenie brzegu Jeziora Rudnickiego! 15
Interwencja tylko po czyimś zgloszeniu. ŻENUJACE. Może warto objechać grudziadzkie jeziora i zobaczyć jaka samowola tam panuje. Przyklad: jezioro Tarpińskie. Grudziądzkie VIPy ładnie maja zagospodarowane linie brzegowe. Od lat nikt nic z tym nie robi. 🤪🤪🤪🤪
Pro
13:26, 2025-07-06
29-letni mężczyzna zatrzymany po śmiertelnym ugodzeniu
Więcej tych brudasów wpuścić będzie bezpieczniej na 100%
Ja
12:39, 2025-07-06
7 0
Jeszcze sklepy monopolowe.