Chrust21:45, 24.07.2021
Mówić nie patologii jadącej pod prąd. Zero litości dla kocykowej chołoty .
Glam10:25, 25.07.2021
Tylko żeby któryś nie wybuch bo to w tym mieście normalne
Monika20:00, 25.07.2021
Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/profil_monika69
Stadion GKMu przejdzie rewolucję. Prezydent stawia ulti
Haha. To się teraz radny Roman uzewnętrzni. Przecież on sportu nie trawi, a tu mu prezydent taki numer wyciął.
Kreator
12:54, 2025-07-03
Stadion GKMu przejdzie rewolucję. Prezydent stawia ulti
Nic tylko się cieszyć, że samorządy wydają kolejne miliony na remonty i budowę nowych stadionów, a szpitale w tym m.in. grudziądzki toną w długach. Niedługo zamiast do szpitala będą wozić pacjentów na nowe lub wyremontowane stadiony żeby zamiast leczenia pacjent obejrzał sobie mecz żużlowy, piłkarski gdzie także miasto jak w przypadku Grudziądza jest głównym "sponsorem" klubów takich jak np. GKM Grudziądz czy Olimpia Grudziądz.
Komentator
12:01, 2025-07-03
Stadion GKMu przejdzie rewolucję. Prezydent stawia ulti
A ja w odniesieniu to tego, że podobno dzwony kościelne na Strzemięcinie tak strasznie przeszkadzają,mam pytanie. Czy ktoś zmierzył poziom hałasu np. w czasie treningów na żużlu w trakcie trwania pogrzebów? Czy tu żadne normy nie obowiązują?
kasia
10:09, 2025-07-03
Stadion GKMu przejdzie rewolucję. Prezydent stawia ulti
Prezydent Grudziądz niech rozliczy się z obietnicy Hali Widowiskowej na 5 tys. osób z torem kolarskim. To jest zwykłe kłamstwo, hala już miała projekty, makiety itp. A otwarcie miało nastąpić w tym roku. 🤣🤣🤣
Andrzej
08:44, 2025-07-03
1 0
Wybuchł...chyba glamie ty tempy
🤣🤣🤣
0 0
Jak to miasto ci nie pasuje (to jest Grudziądz) możesz się wyprowadzić, będzie jednej patoli mniej!!!