Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Groził pozbawieniem życia kobiecie i policjantowi. Mężczyzna trafił do aresztu

09:00, 26.08.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Zatrzymany mężczyzna groził pozbawieniem życia kobiecie, a później również interweniującemu policjantowi. W następstwie doszło również do znieważenia funkcjonariusza. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie podejrzanego.

W sobotę (21.08.2021)  funkcjonariusze udali się na ulicę Waryńskiego w Grudziądzu gdzie była zgłoszona interwencja. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali 46-latka, który jak się później okazało groził pozbawieniem życia 39-letniej kobiecie. Podczas prowadzonej interwencji mężczyzna pozbawieniem życia groził również policjantowi, a także go znieważył. Po przyjęciu stosownych zawiadomień w związku z popełnionymi przestępstwami mężczyzna trafił do policyjnej celi.

W niedzielę (22.08.2021) 46-latek usłyszał zarzuty dotyczące gróźb karalnych oraz znieważenia słownego funkcjonariusza.

W poniedziałek (23.08.2021) na wniosek śledczych i prokuratora sąd zdecydował, że podejrzany najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami.

Przypominamy, że kto grozi osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega karze do 2 lat pozbawienia wolności.

Za znieważenie policjanta grozi kara pozbawienia wolności do 1 roku, a za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego do lat 3.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

mieszkaniecmieszkaniec

1 0

co z tego skoro za chwilę ogłoszą jego niepoczytalność i ponownie będzie po ulicy chodził. Znam temat, bo tam mieszkam. I tak po wszystkich interwencjach akcja toczy się dalej. A gościu robi się coraz bardziej niebezpieczny, 22:15, 26.08.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%