Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

08:55, 22.09.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

W Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. W wydarzeniu udział wzięli Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski oraz Katarzyna Bozińska, kierownik USC.

Medale wręczono 37 małżeństwom, a całość została podzielona na trzy tury. Większość z par odebrała odznaczenia za 50 lat wspólnego pożycia, czyli obchodzili tzw. złote gody. Z kolei dwie świętowały diamentową rocznicę ślubu, czyli jubileusz 60-lecia małżeństwa.

Są Państwo przykładem i wzorem do naśladowania – mówił Maciej Glamowski, Prezydent Grudziądza. – Serdecznie gratuluję tak pięknego jubileuszu. Przeżycie wspólnie tak wielu lat to najlepszy wyraz miłości, wierności i wzajemnego szacunku.

Lista uhonorowanych małżeństw – złote gody, 50 lat małżeństwa:

Krystyna i Eugeniusz Drozdowie, Stefania i Tadeusz Babińscy, Irena i Franciszek Drozdowie, Teresa i Stefan Lewandowscy, Renata i Edmund Wawrzyniakowie, Małgorzata i Franciszek Wojtakowscy, Renata i Alfred Murawscy, Krystyna i Ludwik Orzechowscy, Regina i Adam Arentewiczowie, Renata i Zdzisław Liżeńscy, Mirosława i Wiesław Polińscy, Helena i Henryk Nowiccy, Irena i Roman Ciechanowscy, Irena i Janusz Blankowie, Barbara i Stanisław Oklejowie, Krystyna i Tadeusz Tarniowy, Irena i Ryszard Grzonkowscy, Hanna i Mieczysław Markowscy, Zofia i Zdzisław Langowscy, Daniela i Henryk Jasińscy, Janina i Andrzej Lacroix, Maria i Ryszard Gralakowie, Helena i Wacław Urbańscy, Lidia i Ryszard Koziccy, Elżbieta i Józef Królowie, Marianna i Edward Wasiewscy, Jadwiga i Mieczysław Madejowie, Teresa i Janusz Banaszewscy, Jadwiga i Maciej Świstowie, Hanna i Zygmunt Badulscy, Jadwiga i Roman Wiączkowie, Gertruda i Jan Rzącowie, Barbara i Witold Müllerowie, Regina i Zenon Wierzchowscy oraz Krystyna i Andrzej Grajewscy.

Lista uhonorowanych – diamentowe gody, 60 lat małżeństwa:

Aleksandra i Zbigniew Dąbrowscy oraz Gizela i Adam Rogowscy.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

arekarek

0 0

brawo !!! 07:46, 23.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%