Zamknij
REKLAMA

Koncert zespołu Mazowsze w Grudziądzu odwołany. Jest nowy termin

09:19, 19.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Organizator koncertu Mazowsza poinformował, że Manager Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni I Tańca " Mazowsze" przekazał nam smutną informację, niestety tym razem Covid nie oszczędził Artystów Zespołu.

Dlatego też, planowany na piątek 21 stycznia 2022 występ zespołu nie odbędzie się. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem, w związku z tym dla wszystkich sympatyków "Mazowsza" mamy dobrą informację.

Koncert zostaję przeniesiony na dzień 24 kwietnia 2022 na godzinę 17. Artyści wystąpią w Hali Widowiskowo Sportowej na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu przy ulicy Nauczycielskiej 19.

Odwiedzą Grudziądz ze swoim sztandarowym programem pod tytułem "Kalejdoskop Barw Polski".

Wszystkie bilety, które zostały zakupione na styczniowy Koncert są ważne i można je wykorzystać na kwietniowe wydarzenie.

Osoby zainteresowane zakupem biletów zapraszamy na stronę www.kupbilety24.eu

Kalejdoskop Barw Polski

Barwy zmieniające się jak w kalejdoskopie, muzyka budząca niezapomniane wrażenia, taniec i śpiew, śpiew i taniec. W programie koncertu zobaczyć będzie można najciekawsze choreografie z repertuaru zespołu (dzieła Elwiry Kamińskiej, Eugeniusza Paplińskiego, a przede wszystkim Witolda Zapały), usłyszeć najbardziej popularne piosenki oraz podziwiać przepiękne stroje z dwudziestu etnograficznych regionów Polski. W wirze kolorów pojawią się więc tańce narodowe, jak polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne (wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami).

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

????

0 0

Mialy byc kolendy, ale to takie nie na czasie. Czy beda stroje w/g nowej tradycji, z ss na czepcach? 20:49, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%