Zamknij
REKLAMA

Obstawianie specyficznych zdarzeń w zakładach na żywo

09.00, 03.09.2022 .
Skomentuj

Zakłady na żywo to według wielu osób najbardziej pasjonująca forma bukmacherki. Warto wiedzieć, jak podejść do tego specyficznego rodzaju obstawiania. W poniższym tekście przybliżamy informacje na temat oferty bukmacherów live.

Bukmacherzy live. Na czym to dokładnie polega?

W samej nazwie tego typu zakładów jest już zawarta ich istota. Polegają one na obstawianiu sportów w czasie rzeczywistym. Jak łatwo się domyślić, oferta najlepszych bukmacherów live jest nieco skromniejsza niż w przypadku tradycyjnych zakładów. W końcu nie każdą dyscyplinę można typować na żywo — często wynika to z jej specyfiki. O dostępnych dyscyplinach opowiemy w kolejnym rozdziale.

Jeśli chcesz bliżej poznać temat zakładów w czasie rzeczywistym, informacje o obstawianiu na żywo zawiera strona Oszustwo.info.

Dyscypliny dostępne w zakładach na żywo

Do najpopularniejszych dyscyplin sportowych, które można obstawiać w ramach zakładów na żywo, należą:

 • Piłka nożna;
 • Koszykówka;
 • Pływanie;
 • Tenis;
 • Siatkówka;
 • Tenis stołowy;
 • Piłka ręczna;
 • Baseball;

Musisz pamiętać, że rozmaitość oferty może się różnić w przypadku różnych firm — sugerujemy zawsze wybierać najlepszych bukmacherów live. Coraz częściej w ofercie czołowych firm można spotkać również esport w wariancie na żywo. W tej kategorii do najpopularniejszych gier, które można typować, należą:

 • Counter Strike;
 • League og Legend (LOL);
 • DOTA;
 • RAinbow Six;
 • Fifa;

Jako że większość fanów bukmacherki lubi piłkę nożną, FIFA może być dobrym wyborem,  jeżeli chodzi o ofertę bukmacherów na zakłady live.

Rodzaje zakładów na żywo

Najlepsi bukmacherzy live urozmaicają swoją ofertę — dziś stawianie kuponu nie sprowadza się do wytypowania konkretnej drużyny, która za chwilę zakończy dany pojedynek zwycięsko.

W przypadku piłki nożnej często spotykanymi zakładami oferowanymi w ramach zakładów bukmacherskich na żywo, wyróżnić możemy następujące rodzaje gier.

 • zwycięzca danego pojedynku;
 • strzelec największej liczby bramek;
 • strzelec kolejnego gola;
 • zwycięzca pierwszych 45 minut spotkania;
 • ilość bramek w danym meczu;

Jeżeli chodzi o pozostałe dyscypliny, jeśli interesujesz się którąś z nich, na pewno łatwo potrafisz się domyślić, jakie rodzaje zakładów może oferować bukmacher live.

Zakłady sportowe na żywo. Strategie obstawiania

Bukmacherzy live zdają sobie doskonale sprawę z faktu, że obstawianie w czasie rzeczywistym jest nieco łatwiejsze od tradycyjnej formy zakładów. Dlatego też, aby wygrywać przyzwoite pieniądze, stawiając tego typu mecze, należy dobrze się przygotować. Poniżej dzielimy się naszymi wskazówkami, które zwiększą Twoją skuteczność w zakładach live.

Tradycyjne zakłady na początek

Nie chcemy w tym momencie nikogo zniechęcać do oferty bukmacherów live, ale typowe zakłady pozwalają łatwiej zorientować się w realiach branży bukmacherskiej. Osoby, które dotychczas nie miał żadnej styczności z bukmacherką, powinny spróbować swoich sił w zakładach przedmeczowych. Takie rozwiązanie pozwoli lepiej poznać drużyny, jeśli nie jest się namiętnym fanem danego sportu, który chce się typować.

Regularne śledzenie poczynań zawodników i drużyn

Obstawianie meczy to zajęcie, które wymaga dobrej znajomości drużyn, które biorą udział w typowanych meczach. W końcu nie może być tutaj mowy o wróżeniu z fusów — jeśli jesteś osobą, która regularnie śledzi zmagania zespołów, na które zamierzasz postawić, z pewnością łatwiej Ci będzie odnieść sukces, decydując się na udział w ofercie najlepszych bukmacherów live.

Nieuleganie emocjom

Łatwo się teoretyzuje, gdy siedzi się przed komputerem, ale jeśli chcesz wygrywać, musisz zachować zimną krew i trzymać się swojej ustalonej przed meczem strategii — nawet w sytuacjach, które wydają się beznadziejne. Emocje w większości przypadków są złym doradcą.

Bonusy w zakładach live

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych zakładów, również ta forma obstawiania wiąże się z możliwością skorzystania z różnego rodzaju bonusów. Przy czym chcemy zaznaczyć, że żadna z firm bukmacherskich nie wyróżnia specjalnych promocji adresowanych do osób, które zamierzają typować tylko i wyłącznie zakłady sportowe na żywo.

Gdzie obstawiać zakłady na żywo?

Jest kilka sposobów umożliwiających obstawianie zakładów u bukmacherów live. Poniżej omawiamy każdy z nich.

Strona internetowa

Dziś każdy bukmacher live ma własną stronę internetową. Jest to jeden z wygodniejszych (o ile nie najwygodniejszy!) sposób na obstawianie zakładów bukmacherskich na żywo. Wystarczy założyć swoje konto na interesującej stronie, następnie zasilić je odpowiednimi środkami i można przystępować do tej fantastycznej zabawy, jaką jest gra u bukmacherów live.

Aplikacja mobilna

Stacjonarny punkt danego bukmachera

Ta metoda powoli odchodzi do lamusa. W dobie wszechobecnych urządzeń mobilnych, coraz mniej osób decyduje się na wizyty w stacjonarnych punktach, aby postawić kupon. Zresztą ta metoda jest mniej atrakcyjna z punktu widzenia ewentualnych bonusów.

W punkcie stacjonarnym nikt nie zaproponuje Ci specjalnej promocji za obstawianie sportu w aplikacji mobilnej. Zalecamy Ci, skupić się na cyfrowych metodach obstawiania meczów u bukmacherów live.

Czy zakłady sportowe na żywo są legalne?

Oczywiście, że tak. W ich przypadku sprawa ma się dokładnie tak, jak w przypadku  tradycyjnych zakładów — są one legalne, gdy obstawiasz u legalnych operatorów. Niestety niektóre firmy prowadzą swoją działalność nielegalnie w naszym kraju. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do statusu prawnego danej firmy, zawsze można sprawdzić, czy posiada ona licencję przyznawaną przez Ministerstwo Finansów. Wszystko można sprawdzić na stronie tegoż ministerstwa.

Jak widzisz, zakład live mogą być źródłem świetnych zarobków, jak również dostarczać ogromnych emocji. Jeśli po lekturze artykułu chcesz spróbować swoich sił, polecamy Ci, abyś odwiedził stronę, któregoś z najlepszych bukmacherów online i postawił swoje pierwsze mecze.

((.))
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%