Już 22 marca o godzinie 10:00, miłośnicy przyrody i lokalni patrioci spotkają się przy żwirowni w Grudziądzu, by wspólnie zadbać o czystość Wisły. Wszystko to za sprawą inicjatywy „Operacja Czysta Rzeka”, której lokalnym koordynatorem jest pasjonat przyrody, Robert Wiśniewski.
Czysta rzeka, czyste sumienie
„Operacja Czysta Rzeka” to ogólnopolska akcja, mająca na celu sprzątanie rzek i akwenów wodnych. W Grudziądzu, dzięki zaangażowaniu lokalnych wolontariuszy, akcja nabiera szczególnego znaczenia. – „Nasza Wisła to skarb, o który musimy dbać. Chcemy, aby była czysta i bezpieczna dla wszystkich” – mówi [imię i nazwisko inicjatora - jeśli jest dostępne].
Jak dołączyć do akcji?
Udział w akcji jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają miłą atmosferę i satysfakcję z wykonanej pracy. Aby wziąć udział w sprzątaniu, należy:
Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę. Organizatorzy serdecznie zapraszają również osoby niezarejestrowane oraz rodziny z dziećmi.
Wspólnie dla czystej Wisły
– „Wspólnie możemy zrobić wiele dla naszej rzeki. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w akcji i udostępniania informacji o wydarzeniu” – apeluje organizator.
Zachęcamy mieszkańców Grudziądza do aktywnego udziału w tej szczytnej inicjatywie. Razem zadbajmy o piękno naszej Wisły!
Karuzela stanowisk w cieniu raportu NIK. Człowiek, któr
Glamowski widzi, że swoimi działaniami doprowadził szpital do katastrofy i teraz aby uciec od odpowiedzialności próbuje przerzucić odpowiedzialność na kogoś, kto wystąpi w roli chłopca do bicia. Glamowski chce brylować na robionych bez opamiętania, drogich imprezach plenerowych, chce być ojcem sukcesu, a nie zadłużonego, funkcjonującego w chaosie organizacyjnym szpitala, który razem ze swoimi znajomymi po cichu doi.
samorządowy
07:59, 2025-08-02
Kolarze opanują ulicę Hallera. Przed nami Kryterium Uli
I bardzo dobrze przynajmniej dzieci mają zajęcie i pasje !
Ja
21:58, 2025-08-01
Karuzela stanowisk w cieniu raportu NIK. Człowiek, któr
Glamoń równia pochyła...
Gość
21:36, 2025-08-01
Karuzela stanowisk w cieniu raportu NIK. Człowiek, któr
Co Szczechowski mistrzu byłeś za dobry do centralnych instytucji.Grudziądz i szpital bez ciebie zginą.
ON
20:55, 2025-08-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz