Zamknij
REKLAMA

Został powołany Grudziądzki Holding Komunalny

09:54, 16.09.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Jak informuje Urząd Miasta 13 września powołany został Grudziądzki Holding Komunalny, zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej z dnia 19 czerwca 2019 r. Na początek w jego skład wejdzie pięć spółek: Grupa OPEC, Miejski Zakład Komunikacji, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami, Grudziądzki Park Przemysłowy oraz Geotermia Grudziądz. Statut Holdingu został skonsultowany z każdą ze spółek, która wejdzie w jego skład.


Prezesem Zarządu Grudziądzkiego Holdingu Komunalnego zostanie pani Małgorzata Kosinska, dotychczas pełniąca funkcję dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych w spółce OPEC. Jako dyrektor dbała o przyszłe bezpieczeństwo finansowe grupy kapitałowej OPEC, czynnie uczestniczyła w planowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych, wykorzystując swoje umiejętności we wprowadzaniu kreatywnych, ale przemyślanych rozwiązań.
Celem powstania Grudziądzkiego Holdingu Komunalnego jest konsolidacja potencjału spółek komunalnych oraz koordynacja inwestycji prowadzonych w mieście.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ObserwatorObserwator

11 0

Prezydent nauczył się od szwagra jak się opycha miejski majątek? Woda podrożeje, ciepło podrożeje, śmieci dalej w górę... 13:23, 16.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

3 0

Ta wiadomość to masakra, tak dla mieszkańców jak i pracowników firm miejskich. Niestety mamy wariant z drenażem portfeli mieszkańców - niezbyt dobrze zarabiających bo takie miasto. 22:14, 16.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

3 0

Niestety bardzo smutna wiadomość dla naszego biednego miasta i jego mieszkańców.Co nas czeka ? 00:58, 17.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz