Zamknij
REKLAMA

Edyta Górniak, Afromental, Bajm - kto jeszcze wystąpi w Grudziądzu?

14:09, 01.02.2018 | KZ
REKLAMA
Skomentuj

Władze miasta na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej poinformowały o swoich planach na nowy sezon kulturalny. W Grudziądzu wystąpią m.in. zespół Feel, Edyta Górniak, czy chociażby Afromental. To jednak nie wszystko. 

- Sezon kulturalny 2018 wypełnią nie tylko już znane i cenione przez mieszkańców i gości naszego miasta wydarzenia. Mamy również nowe propozycje. Nie zabraknie więc koncertów plenerowych, wystaw, spotkań, spektakli, warsztatów, imprez sportowych i rajdów. Największym wzywaniem logistycznym i organizacyjnym będzie dla nas przygotowanie Grudziądz Air Show, którym uczcimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - mówi prezydent Robert Malinowski.

Pierwsi grudziądzanom zaprezentują się muzycy zespołu "Future Folk", który wystąpi 25 maja w ramach corocznej "Majówki na trawie". 9 czerwca z okazji Święta Województwa na Błoniach Nadwiślańskich zagra formacja "Feel" z Piotrem Kupichą na czele. 

Na 16 czerwca w tym roku zaplanowano obchody urodzin miasta. Tym razem do zabawy z mieszkańcami Grudziądza dołączy Radio ZET. Przed naszą publicznością zaprezentuje się promująca nową płytę Edyta Górniak oraz zespół Afromental. 

Włodarze przygotowali również coś na zakończenie lata. Tutaj mowa o wspomnianym przez prezydenta pokazie "Grudziądz Air Show". Muzyczną gwiazdą będzie Beata Kozidrak i legendarna grupa BAJM. 

Więcej szczegółów na stronie grudziądzkiego ratusza.
 

(KZ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone