Zamknij
REKLAMA

Policja z Radzynia Chełmińskiego zatrzymała złodzieja pieniędzy z kościołów

08.25, 17.03.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Policja z Radzynia Chełmińskiego zatrzymała 53-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do skarbonek w jednym z kościołów w gminie. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

W poniedziałek (14.03) dzielnicowi z Radzynia Chełmińskiego zostali powiadomieni przez proboszcza jednej z parafii na terenie gminy, że pomiędzy 7 a 10 marca ktoś włamał się do skarbonek znajdujących się w kościele. Z relacji zgłaszającego wynikało, że nieznany sprawca zerwał kłódki i wyciągał z nich pieniądze w bliżej nieokreślonej wartości. 

Dzielnicowi, którzy zajęli się sprawą, w toku prowadzonych czynności, bardzo szybko wytypowali podejrzewanego. Jeszcze tego samego dnia odwiedzili 53-latkago na jednej z działek, gdzie mieszka. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji, gdzie trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj (15.03) usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem oraz dwa usiłowania. Następnie funkcjonariusze doprowadzili 53-latka do Prokuratury Rejonowej w Wąbrzeźnie, gdzie zapadła decyzja o objęciu go policyjnym dozorem, został też zobowiązany do poręczenia majątkowego oraz ma zakaz opuszczenia kraju.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%