Za nami kolejny rok pełen wydarzeń, emocji i zmian w naszym mieście. Zanim zegar na Wieży Klimek wybije północ, a niebo nad Wisłą rozświetlą fajerwerki, chcemy zatrzymać się na chwilę i złożyć Wam, Drodzy Czytelnicy, najserdeczniejsze życzenia.
Rok 2025 był dla Grudziądza czasem wyzwań, ale i wielu sukcesów. Jako redakcja Grudziądz365.pl mieliśmy zaszczyt towarzyszyć Wam każdego dnia, informując o sprawach ważnych, interweniując w Waszym imieniu i relacjonując życie naszej lokalnej społeczności. Dziękujemy za każde kliknięcie, komentarz i każdą przesłaną do nas wiadomość. To Wy tworzycie ten portal.
W nadchodzącym roku 2026 pragniemy przekazać Wam życzenia płynące prosto z serca:
Niech ta noc będzie niezapomniana! Niezależnie od tego, czy wybieracie się na elegancki bal, szaloną domówkę u przyjaciół, czy witacie Nowy Rok na Rynku Głównym – chcemy to zobaczyć!
Stwórzmy razem wielką, noworoczną galerię mieszkańców Grudziądza. Podzielcie się swoją radością i pokażcie, jak bawicie się tej nocy.
Jak przesłać zdjęcie?
Wstawcie fotkę w komentarzu pod postem na naszym Facebooku.
Wyślijcie wiadomość prywatną lub e-mail na adres redakcji.
Najciekawsze i najbardziej radosne zdjęcia opublikujemy jutro w specjalnej noworocznej fotorelacji na portalu Grudziądz365.pl. Czekamy na Wasze uśmiechy!
Wchodząc w 2026 rok, my również mamy swoje postanowienie: być jeszcze bliżej Was. Obiecujemy, że nadal będziemy trzymać rękę na pulsie Grudziądza, zadawać trudne pytania i dostarczać rzetelne informacje. Chcemy być Waszym pierwszym źródłem wiedzy o tym, co dzieje się za rogiem.
Pamiętajcie: Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, przejdziemy przez to razem.
Szczęśliwego Nowego Roku 2026!
Redakcja Grudziądz365.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Szpital Specjalistyczny w Pile rekrutuje. Poszukiwani l
Dla tego w nowym roku pogonić wszystkie fauszywe hieny bez litości . Niech stary rok mija i dobro w nowym roku zawita . Tego w nowym roku życzę prawdziwym.
2026
08:08, 2025-12-31
Rolnicy wyjechali na ulice Grudziądza. Raport z protest
Umowa Mercosur omawiana jest już ok ...30 lat. Jak PIS przyjął w Zielonym Ładzie miedzy innymi wstępne decyzje co do Mercosur (Kamienie Milowe) to nikt nie protestował. Teraz rolnicy protestują przeciwko Koalicji, choć wiedzą, że obecny rząd jest przeciwko tej umowie. Jakaś logika? Górnicy z prywatnej kopalni, powtarzam -prywatnej protestują przeciwko Koalicji bo nie otrzymali tak jak państwowi po 170 tyś odprawy i 5 lat urlopu z 80% obecnej wypłaty. Winią rząd a nie właściciela. Jakaś logika? Mieszkaniec pałacu krzyczy w Poznaniu, że naszym zagrożeniem jest zachodnia granica, choć już dawno udowodniono, że zło czai się po przeciwnej stronie kraju, na wschodzie. I to już od kilku lat. Jakaś logika? Pytam- jest w tych zachowaniach jakaś logika poza chęcią rozwalenia tego wszystkiego co osiągnęliśmy?
Jarek
22:35, 2025-12-30
Rząd przyjął projekt ustawy o statusie osoby najbliższe
Kotula wpierw wspomniała że to jest projekt dot. par jednopłciowych a dopiero pózniej hetero, nie jesteśmy Holandią ,Belgią że można wziążć ślub z psem czy kotem....jesteśmy powaznym państwem , myslę że prezydent przyjrzy się dokładnie co spłodziła ta konstelacja tęczowych gwiazd..!!!
taki sobie
20:52, 2025-12-30
Minimalna pensja w górę. Miliony Polaków odczują...
Daj mi jedno słowo a ja już będę obok . Jutro w Toruniu.
Konrad Skolimowski
18:25, 2025-12-30