Zamknij

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy Volkswagena

13:36, 06.08.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z grudziądzkiej „drogówki" zatrzymali prawo jazdy kierowcy volkswagena, który znacznie przekroczył prędkość we wsi Szembruk w gminie Rogóźno. Nierozważny kierowca na drodze powiatowej zignorował znak informacyjny i wjechał w obszar zabudowany z prędkością 104 km/h. Zbyt szybką jazdę przerwali policjanci, którzy poza odebraniem prawo jazdy ukarali mężczyznę mandatem.

Wczoraj (5.08.19) grudziądzcy policjanci na motocyklach wyjechali poza miasto. Funkcjonariusze na jednośladach zabrali z sobą laserowy miernik prędkości, żeby sprawdzić między innymi jak szybko jeżdżą kierowcy na drogach powiatowych i gminnych. Mundurowi zatrzymali się we wsi Szembruk na odcinku drogi powiatowej oznaczonym jako obszar zabudowany. Przez jedną godzinę pracy z ręcznym miernikiem prędkości policjanci musieli interweniować, aż pięć razy wobec zbyt szybko poruszających się kierowców. „Posypały” się mandaty i punkty karny. Jeden z kierowców stracił prawo jazdy, bo przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 54 km/h. Pędzący volkswagenem polo 104 km/h 65-letni mężczyzna został ukarany wysoką grzywną, a na jego konto kierowcy wpłynęło 10 punktów karnych. Sprawca wykroczenia dopiero za trzy miesiące będzie mógł ponowie usiąść za kierownicę. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone