Zamknij

Dom Dziecka w Bąkowie z grantem programu "Wakacyjna AktywAKCJA"

11:32, 07.07.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Znamy nazwy organizacji, które otrzymają granty na realizację wakacyjnych aktywności dla dzieci i młodzieży.

Wybór nie był łatwy, ponieważ do programu zgłoszono ponad 1500 wniosków,  Komisja oceniająca wybrała spośród nadesłanych w terminie zgłoszeń 53, które spełniały wszystkie kryteria formalne, a dodatkowo realizowały cele Programu i wyróżniały się kreatywnością i, zdaniem Komisji, były najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań wskazanych w nich młodych odbiorców.

Wśród podmiotów z regionu objęte finansowanie jest Placówka opiekuńczo - wychowawcza nr 1 Dom Dziecka w Bąkowie (Warlubie) - "Wakacyjna AktywAKCJA"

 Lista grantobiorców znajduje się TUTAJ.

Ocena wniosków to odpowiedzialne zadanie. Bardzo zależało nam na wybraniu najciekawszych projektów, takich, które są realizowane z myślą o lokalnej młodzieży. Ogromnie cieszymy się, że wniosków było tak dużo, bo to pokazuje, że w całej Polsce jest bardzo wiele organizacji, które planują przygotować wakacyjne atrakcje dla najmłodszych. Dlatego już myślimy o kolejnej edycji programu! – mówi Magdalena Grzankowska, Prezes Fundacji PFR

Teraz czas na kolejny i jednocześnie najbardziej wyczekiwany etap Programu, czyli realizację wybranych projektów. Fundacja PFR będzie na bieżąco pokazywać kolejne inicjatywy i informować o przebiegu wakacyjnych przygód dzieci z całej Polski, które dzięki grantom będą mogły spędzić lato aktywnie i beztrosko.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%