Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Grudziądza ukradł alkohol. Wpadł bo przebiegł na czerwonym świetle

14.11, 26.09.2022 policja.pl Aktualizacja: 14.20, 26.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkaniec Grudziądza kradł alkohol w jednym ze sklepów. Wpadł w ręce policjantów grupy SPEED, bo uciekając ze sklepu przebiegł na czerwonym świetle.

W sobotę (24.09) około godziny 7:15 policjanci grupy SPEED patrolujący ulice miasta zauważyli mężczyznę pośpiesznie wychodzącego z jednego z marketów. Był bardzo nerwowy, odwracając się cały czas za siebie szybkim krokiem oddalał się od sklepu. Chcąc przejść przez jezdnię zignorował sygnalizacje świetlną. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli.  Znaleźli przy nim  trzymane pod kurtką 3 butelki z alkoholem. Nie potrafił wyjaśnić skąd je posiada, nie posiadał również  paragonu za ich zakup.

Mundurowi razem z mężczyzna udali się do marketu, z którego wyszedł. Na miejscu okazało się, że towar który miał przy sobie, chwilę wcześniej ukradł.

Alkohol wrócił na półkę sklepową. Mężczyzna otrzymał mandat karny w kwocie 1000 zł za kradzież oraz 200 zł za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej.

(policja.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MieszczaninMieszczanin

0 0

Widać po zdjęciu że w Kauflandzie musiał jumać , bo fota jest zrobiona obok banku na przeciw kaufa , musiał wyjść chlopak na pasy było czerwona i zonk 21:47, 28.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%