Zamknij
REKLAMA

Śmiertelny wypadek drogowy w Świeciu nad Osą

17:14, 09.05.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Grudziądzcy policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać i ustalać przyczyny śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Rychnowo w gminie Świecie nad Osą. W zdarzeniu zginął 73-letni mężczyzna kierujący daewoo lanosem.

Wczoraj ( 8.04.19) około godz. 13.30 w miejscowości Rychnowo w gminie Świecie nad Osą doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierowca daewoo lanosa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Auto po obiciu się od przeszkody przewróciło się na dach. Niestety 73-letni mężczyzna prowadzący pojazd zginął na miejscu. W pojeździe nie było pasażerów.

Na miejscu wypadku pracowali grudziądzcy policjanci i strażacy ochotnicy. Policjanci  z udziałem technika kryminalistyki przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu. Prowadzone czynności nadzorowała Pani prokurator. Droga w miejscu zdarzenia została zamknięta. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu będą ustalać wszystkie okoliczności zdarzenia, żeby wskazać jego przyczynę.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ob.z g-dzaob.z g-dza

0 1

jakby minister szyszko zabrał się za drzewa przydrożne,to wielu kierowców po zasłabnięciu niezginęłoby na drzewie,i leczyłoby zadrapanie na nosie....a tak puszcza wycięta,a na drodze dalej drzewa wtapiają się w asfalt..... 23:50, 09.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA