Zamknij
REKLAMA

Tragiczny finał wypadku w Głuchowie, niedaleko Chełmży

20:00, 03.06.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę (01.06) w Głuchowie (gm. Chełmża) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W czołowym zderzeniu dwóch osobówek zginęła 19 letnia kobieta i 7-letnia dziewczynka. Pięć kolejnych osób trafiło do szpitali. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

W sobotę (01.06) około godz. 8:30 na drodze krajowej nr 91 w Głuchowie (gm. Chełmża) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący nissanem almerą 20-latek jadąc w kierunku Świecia podczas manewru wyprzedzania zjechał na lewy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z jadącą z przeciwka skodą octavią. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 19-letnia pasażerka nissana. Do szpitala trafił kierujący tym autem i druga pasażerka oraz 4 osoby podróżujące skodą. Niestety, kilka godzin później w szpitalu zmarła 7-letnia pasażerka skody. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

GośćGość

3 0

Ten fragment drogi do krzyżówki w Kończewicach to jak cmentarz. Tyle dobrze, że tam już akurat sygnalizację zamontowali. Szczególnie jeszcze zanim oddano A1 ta droga zebrała żniwo. Pamiętam jak lato przychodziło i z Chełmży leciały co najmniej dwie karetki to już wszyscy wiedzieli, że wypadek na Kończewicach. Po kilka ofiar z wypadku norma. Masakra. Wojny nie trzeba żeby ludzie się pozabijali. Odcinek zaraz za krzyżówką na Bielczyny w kierunku Torunia też gubi ludzi. Długa prosta i wyścigi. Ehh. Brak słów. 23:39, 03.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NemoNemo

4 1

Gówniarz 20 - lat, świr i morderca !!!!!!!!!! Każdy z nas mógł by na niego trafić ! Szkoda, że on nie zginął a życie straciła niewinna osoba i dziecko !!! 07:45, 04.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA