Zamknij
REKLAMA

Brawura i brak doświadczenia przyczyną zdarzenia drogowego

12:54, 06.08.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Brawura i brak doświadczenia doprowadziły do zdarzenia drogowego w miejscowości Małe Lniska. Na szczęście troje 19-latków „wyszło z tego” bez obrażeń.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (5.08) przed godziną 21:00 w miejscowości Małe Lniska gm. Grudziądz. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili, że troje nastolatków poruszało się osobowym Audi. W pewnym momencie w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków ruchu, młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze drogi uderzając w latarnię oświetlenia ulicznego, skrzynki pocztowe oraz wiatę przystanku autobusowego. Siła uderzenia była na tyle duża, że latarnia została wyrwana, a pojazd którym się poruszali, został całkowicie zniszczony. O wielkim szczęściu może mówić 19-letni kierowca i jego dwóch pasażerów.W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że młody grudziądzanin posiada prawo jazdy zaledwie od miesiąca.

Cała sprawa będzie miała finał w sądzie. Sprawcy zdarzenia zostało zatrzymane prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. O zakazie prowadzenia pojazdów zdecyduje teraz sąd. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JulekJulek

3 0

Fymel, powinien jeździć taczką na budowie a nie autem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15:08, 06.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

1 0

No i bardzo dobrze. Zamiast auta to widły i gnój przerzucać. A jak rwie się do jazdy, to do budowlanego i taczkę mu do kompletu. 00:45, 10.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz