Zamknij

Dodaj komentarz

Wchodzimy w Nowy Rok z rekordem! Ponad 46 tysięcy fanów i oferta „Na Start”, która rozkręci Twój biznes

Artykuł sponsorowany 17:12, 01.01.2026 Aktualizacja: 17:18, 01.01.2026
Skomentuj

Rok 2026 rozpoczynamy od fantastycznych wiadomości! Nasza społeczność na Facebooku to już imponujące 46 360 obserwujących. To najlepszy dowód na to, że Grudziadz365.pl jest pierwszym wyborem mieszkańców poszukujących informacji. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Liczby nie kłamią – w ciągu ostatnich dwóch tygodni nasze treści wyświetlono ponad 5 milionów razy. To gigantyczny potencjał, który pokazuje, jak aktywną i zaangażowaną grupę tworzymy. Każdy komentarz, reakcja i udostępnienie to dla nas sygnał, że nasza praca ma sens. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Nowy Rok – Nowe Cele dla Twojej Firmy

Początek roku to czas postanowień i planowania budżetów. W biznesie to moment, w którym decyduje się, kto wygra wyścig o klienta w nadchodzących miesiącach. Przy tak ogromnym zasięgu naszego portalu, odpowiedź na pytanie „gdzie się reklamować w Grudziądzu” jest oczywista.

Grudziadz365.pl to nie tylko newsy – to skuteczna platforma marketingowa, która łączy lokalne firmy z dziesiątkami tysięcy mieszkańców.

Dlaczego warto wystartować z nami?

Dominujący Zasięg: Prawie 46,5 tysiąca fanów i miliony wyświetleń. Żadne inne medium w okolicy nie da Ci takiego dotarcia „tu i teraz”.

Regionalna Sieć: Twoja reklama może trafić szerzej! Współpracujemy z portalami brodnica365.pl, chelmza365.pl oraz kwidzyn365.pl.

Zaufanie: Reklamując się u nas, pokazujesz się w otoczeniu rzetelnych, lokalnych informacji, które są ważne dla Twoich klientów.

🚀 OFERTA SPECJALNA: Noworoczne Przyspieszenie!

Aby ułatwić lokalnym przedsiębiorcom mocne wejście w Nowy Rok, przygotowaliśmy promocję, która daje podwójną korzyść. Nie czekaj na wiosnę – wyprzedź konkurencję już zimą!

Tylko do 14 stycznia obowiązują specjalne pakiety „Na Start”:

❄️ PAKIET: PODWÓJNY STYCZEŃ

Wykup reklamę banerową na 1 miesiąc, a otrzymasz od nas dodatkowe 2 tygodnie emisji GRATIS!

(Płacisz za 4 tygodnie, jesteś widoczny przez 6 tygodni).

❄️ PAKIET: KWARTAŁ KORZYŚCI (Bestseler)

Zaplanuj kampanię na 2 miesiące, a trzeci miesiąc otrzymasz całkowicie ZA DARMO!

(To idealne rozwiązanie, by budować świadomość marki aż do wiosny).

Uwaga! Promocja ważna tylko przy zamówieniu do 14 stycznia.

Zrób pierwszy krok do sukcesu w tym roku

Nie pozwól, aby Twoi klienci szukali konkurencji. Pokaż się tam, gdzie codziennie zaglądają tysiące mieszkańców Grudziądza.

Skontaktuj się z nami już dziś, zapytaj o wolne powierzchnie reklamowe i zacznij rok z wysokiego C!

📧 Napisz do nas: [email protected]

(Artykuł sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Witamy rok 2026! Noworoczne życzenia od redakcji Grudzi

Najlepszego dla wszystkich prawdziwych nie fauszywych chien . Dla chien Zero litości w nowym roku.

Żegnamy co złe

23:21, 2025-12-31

TOP 10 Grudziądz: Podsumowanie roku 2025. Afery, sukces

A już jutro zostaniemy wyprzedzeni w liczbie mieszkańców przez Słupsk, który nie stoi w miejscu i wnioskuje o przyłączania przylegających „sypialni” bo ich mieszkańcy i tak korzystają z infrastruktury miasta.

Wioska

16:37, 2025-12-31

Szpital Specjalistyczny w Pile rekrutuje. Poszukiwani l

Dla tego w nowym roku pogonić wszystkie fauszywe hieny bez litości . Niech stary rok mija i dobro w nowym roku zawita . Tego w nowym roku życzę prawdziwym.

2026

08:08, 2025-12-31

Rolnicy wyjechali na ulice Grudziądza. Raport z protest

Umowa Mercosur omawiana jest już ok ...30 lat. Jak PIS przyjął w Zielonym Ładzie miedzy innymi wstępne decyzje co do Mercosur (Kamienie Milowe) to nikt nie protestował. Teraz rolnicy protestują przeciwko Koalicji, choć wiedzą, że obecny rząd jest przeciwko tej umowie. Jakaś logika? Górnicy z prywatnej kopalni, powtarzam -prywatnej protestują przeciwko Koalicji bo nie otrzymali tak jak państwowi po 170 tyś odprawy i 5 lat urlopu z 80% obecnej wypłaty. Winią rząd a nie właściciela. Jakaś logika? Mieszkaniec pałacu krzyczy w Poznaniu, że naszym zagrożeniem jest zachodnia granica, choć już dawno udowodniono, że zło czai się po przeciwnej stronie kraju, na wschodzie. I to już od kilku lat. Jakaś logika? Pytam- jest w tych zachowaniach jakaś logika poza chęcią rozwalenia tego wszystkiego co osiągnęliśmy?

Jarek

22:35, 2025-12-30

0%