Zamknij
REKLAMA

Dekoracje i gadżety z sklejki drewnianej - dlaczego warto?

11:44, 19.05.2020 | J.R
Skomentuj

Toppery, breloki, zawieszki i inne tego typu akcesoria firmowe coraz częściej są do siebie bardzo podobne. Każda większa firma ma tego typu gadżety promocyjne i często - poza logotypem i kolorami - niewiele się one od siebie różnią. Można jednak poszukać nowego sposobu ich wykonania. Taką propozycją są m.in. ga∂zety reklamowe ze sklejki drewnianej.

  1. Gadżety reklamowe ze sklejki drewnianej - oryginalnie i eko
  2. Upominki i dekoracje w nowej wersji

Gadżety reklamowe ze sklejki drewnianej - oryginalnie i eko

W świecie, w którym coraz więcej mówi się o ochronie klimatu, konieczności ograniczenia produkcji plastików i innych tworzysz sztucznych, których produkcja jest szkodliwa dla środowiska, produkcja gadżetów z tych materiałów nie jest dobrym rozwiązaniem. Po pierwsze, zalewa nas ogromna ilość tego typu materiałów promocyjnych, niewiele się od siebie różniących. Właściwie często jedyną zmianą na projekcie jest logotyp firmy. Pewną niespójnością jest jednak zamawianie tego typu gadżetów przez markę, która pozycjonuje się jako ekologiczna, troszcząca o środowisko, ograniczająca swój negatywny na nie wpływ. Gadżety reklamowe są jednak potrzebne. To jedno z narzędzi reklamowych. Można jednak pomyśleć o zakupie breloczków, grawerowanych podziękowań dla partnerów i klientów, topperów i innych gadżetów reklamowych ze sklejki drewnianej. Jest to materiał znacznie bardziej ekologiczny od tych wykorzystywanych do produkcji większości gadżetów. Upominek dla klienta jest więc oryginalny, a przy okazji ekologiczny. Ciekawe propozycje można znaleźć na: https://magicalworkshop.pl/

Upominki i dekoracje w nowej wersji

Dekoracje ślubne z sklejki drewnianej pasują idealnie do wesel w stylu boho, organizowanych w różnego rodzaju palmiarniach, na tarasach, z dużą ilością zieleni. Dzisiaj państwo młodzi nie są skazani na zakup tandentnych i kiepskich jakościowo dekoracji. Mogą zamówić np. spersonalizowane obręcze, inicjały litery wycięte z drewnianej sklejki. Przynajmniej część tego typu dekoracji można będzie jeszcze wykorzystać przy innych okazjach. Tego typu dekoracje ze sklejki można zresztą przygotować nie tylko na wesele. Z pewnością na każdej imprezie wzbudzą one zaskoczenie i zainteresowanie gości. Ze sklejki można przygotować nie tylko dekoracje. Prezenty na dzień mamy lub dzień ojca również można wykonać z takiego ekologicznego materiału. Z pewnością obdarowany będzie mile zaskoczony, a drobny upominek trwały i jednocześnie dobrze się prezentujący. Oryginalne podziękowania grawerowane w drewnie zaskoczą niejednego laureata. Można w ten sposób wykonać oryginalny dyplom a nawet niecodzienną statuetkę. 

---------

Lady recepcyjne

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA