Zamknij

Dodatki dla Pana Młodego

17:34, 03.12.2020 | J.R
Skomentuj

Ślub – ten niesamowity dzień. Dzień wyjątkowy w życiu każdego człowieka. Czyż w tym wyjątkowym dniu nie chcemy wyglądać idealnie? Tak, żeby dzień ten zapadł w pamięci na długo? Chcemy! Panie godzinami mierzą suknie ślubne, chodzą od salonu do salonu, aby pięknie w tym dniu wyglądać. Dla panów również powstał szereg strojów, a nawet dodatków męskich do tychże ubrań strojów. Po to, aby wyglądali oni wyjątkowo w tym wyjątkowym dniu.

 Na rynku dostępne są rozmaite dodatki męskie do stroju ślubnego pana młodego. Ale zacznijmy od okrycia wierzchniego. Markowe firmy oferują szeroki wybór smokingów, garniturów znanych producentów, surdutów i innych strojów ślubnych. Ponadto różne dodatki sprawią, że pan młody będzie wyglądał jeszcze lepiej. Szeroki wybór zestawów do smokingu i garnituru ślubnego sprawi, że będzie wyglądał niezapomnienie w tym wyjątkowym dniu. Aby garnitur i smoking wyglądały jeszcze lepiej przydadzą się różnego rodzaju pasy smokingowe, poszetki, cylindry, laski ślubne, spinki. Do smokingu lub garnituru ślubnego koszule, kamizelki oraz pasy smokingowe. Jak wybrać odpowiedni pasek do garnituru ślubnego? Generalnie pasek powinien mieć taki sam kolor jak buty. Kolejną sprawą jest klamra do paska. Zegarki, spinki do mankietów oraz ewentualna biżuteria powinny być w tym samym kolorze co klamra do paska. Rozmiar paska również powinien być odpowiednio dobrany. Nie wypada, aby zwisał on po zapięciu. Należy przyjąć, że obwód paska powinien być o 10 - 15 cm większy od obwodu talii. Czasem lepiej jest wybrać szelki. Szczególnie w przypadku nadwagi, a także wybrania fraka lub smokingu. Również w przypadku garniturów i kamizelek warto wybrać szelki. Powinny one mieć ten sam kolor co koszula, choć nic się nie stanie jeśli będą one miały inny kolor.

 Po założeniu smokingu, kamizelki i koszuli warto założyć jeszcze krawat lub muszkę. Różnokolorowe krawaty i muszki w różne wzorki przewidziane na ślub powinny Państwa zadowolić. Na rynku dostępne są różne rodzaje muszek : muszki wiązane, muszki jedwabne, muszki poliestrowe, muszki atłasowe i inne.

 A teraz czas na dół. Odpowiedni pasek będzie dopełnieniem efektu wizualnego. Na rynku jest szeroki wybór różnego rodzaju eleganckich pasków. Na nogi również jest co włożyć. Najlepiej eleganckie buty męskie. Wśród popularnych modeli są buty sznurowane mające lekko zaokrąglony nosek. Dobrym wyjściem jest wybór skórzanej podeszwy, ale można wybrać inną. Wśród dodatków męskich znajdą się eleganckie, wysokiej jakości skarpety. A na rękę można założyć elegancki zegarek. Dzięki niemu pan młody nie spóźni się na ślub, a zegarek będzie pasował do stroju ślubnego. Elegancki zegarek będzie stanowił dopełnienie wyglądu pana młodego. A jeśli zacznie padać? Nie chcemy przecież, aby deszcz popsuł nam ten wyjątkowy dzień. Tylko pomyślcie – wybieracie się na ślub, ten jedyny dzień w życiu, a tu deszcz. Wyjściem jest cylinder. Cylindry dostępne są w różnych kolorach – szare, czarne, białe. Niektóre mają przepaski, a inne nie. Tutaj również pan młody ma szeroki wybór. Są nawet laski ślubne. Eleganckie i praktyczne. Posiadają one gałki w różnych kolorach – białe, czarne lub jeszcze inne.

 Na rynku dostępny jest szeroki wybór dodatków męskich do stroju ślubnego. Panowie mają bogaty wybór. Czym się jednak kierować przy wyborze stroju ślubnego, aby dobrze wyglądać, a jednocześnie nie odcinać się? Warto zapoznać się z aktualnie panującymi trendami mody męskiej. Wprawdzie panowie mniej zwracają na to uwagę niż panie, ale istnieje takie coś jak moda męska. Warto też zasięgnąć profesjonalnej porady dotyczącej wyboru stroju ślubnego dla panów.

 Ślub to wyjątkowa okazja. Warto na tą wyjątkową okazję wybrać wyjątkową kreację. Dotyczy to w równym stopniu pań oraz panów. Ślub to wyjątkowy, jedyny taki dzień w życiu. Warto zadbać o dopełnienie, aby uczynić ten dzień niezapomnianym. Warto poznać aktualne trendy przed wyborem stroju. Dotyczy to zarówno mody żeńskiej, jak również mody męskiej. Szereg obecnych na rynku dodatków męskich do stroju ślubnego powoduje, że panowie mają bogaty wybór. Mogą się ubrać od stóp do głowy przez tułów. Do tego jeszcze porada eksperta i pan młody zrobi piorunujące wrażenie w tym wyjątkowym dniu.

Modini.pl - dodatki męskie

Dodatki ślubne

______________

Jak wziąć pożyczkę online? Czy istnieją pożyczki na 500+ lub alimenty?

Jakie kosmetyki wybrać?

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz