Na zaproszenie Koalicji Obywatelskiej przyjechała do Grudziądza Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, która wyraziła swoje poparcie dla Macieja Glamowskiego w II turze wyborów prezydenckich.
Przyjechałam do Grudziądza, aby wesprzeć kandydata, ale przede wszystkim zachęcić mieszkańców Grudziądza, żeby tego dnia, czyli 4 listopada nie zostali w domu, ale aby poszli raz jeszcze zagłosować, ponieważ jest to nasz obywatelski obowiązek i demokratyczne prawo. Jeżeli jest dobry włodarz i pomysł, miasto może się rozwijać. Takim przykładem jest Łódź. Znowu jest miastem, które wyznacza trendy. – powiedziała Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska
rtfgbn 08:20, 30.10.2018
Gratulacje! Szwagier przekrętasa Adamowicza popierany przez kłamczuchę Zdanowską !
TusVetus09:06, 30.10.2018
Pani prezydent przyjechała poświadczyć kolejną nieprawdę :D
Pozostałe komentarze
ja 07:43, 31.10.2018
Glamowski kłamie tak samo jak Zdanowska był tak za mieszkańcami ul Libelta ,a na sesji głosował przeciw nim wystarczy obejrzeć debaty radia pik i telewizji kablowej a kłamstw Glamowskiego jest dużo więcej.
rthjm07:49, 01.11.2018
Glamowski ma taką samą wiarygodność jak totalna , konfidencka Nowośmieszna Partia Oszustów .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu grudziadz365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kradzież pod szkołą. Policja szuka sprawców i publikuje
Opublikować zdjęcia i liczyć na drapane że sprawca sam się zgłosi zamiast ruszyć d... w teren i szukać.
Najlepiej
03:58, 2026-02-04
Ponad 48 000 fanów i 10 milionów wyświetleń! Nadchodzi
Niebać Tuska, Niebać łysego!
😁
08:05, 2026-02-03
Ponad 48 000 fanów i 10 milionów wyświetleń! Nadchodzi
Inne media to farsa
Gość
16:02, 2026-02-02
Grudziądz walczy z mrozem: Namiot grzewczy i zmiany w k
....dwa zaciemnione autobusy dziś przed 6 rano zjeżdżały już do zajezni...No,pewnie były to kursy nocne,bo chyba drzwi im nie przymarzły itp. i nie był to awaryjny powrót do bazy? A autobus gminnej komunikacji znowu nieźle szarżował na zakręcie,bo się spóźnił...no,ale akutat ślisko nie było.
Paweł
14:40, 2026-02-02