Zamknij
REKLAMA

Kandydat na prezydenta Andrzej Guzowski kończy kampanię

18:24, 31.10.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Na dzisiejszej konferencji prasowej pod Bramą Wodną w Grudziądzu kandydat na prezydenta Andrzej Guzowski poinformował o zakończeniu kampanii wyborczej. Podziękował mediom za współpracę oraz zachęcał mieszkańców na oddanie głosu na niego.

Kilka miesięcy temu zadeklarowałem, że chce startować na prezydenta Grudziądza, chce zaoferować swoje usługi, swoje doświadczenie, swoja determinację, swoją prace, wiedzę na rzecz miasta. Miasta, które jest w stanie dużego kryzysu finansowego, miasta, które cały czas nie wykorzystało swojej szansy rozwojowej, miasta, które okupuje ostatnie miejsca rankingów  we wszystkich możliwych dziedzinach, miasta, któremu trzeba pomóc, miasta, gdzie mieszkańcy powinni się zmobilizować i zaprowadzić nowy ład nowy porządek. - powiedział Andrzej Guzowski

Kandydat na prezydenta oświadczył, że wie jak pomóc miastu, że starał się ograniczać obietnice wyborcze, ponieważ zazwyczaj są to tylko słowa bez pokrycia. Jako sukces kampanii wskazał, że już teraz udało mu się pomóc w realizacji powstania wyższej szkoły pielęgniarskiej w szpitalu. To stało się już faktem, bowiem zostały podpisane w tej sprawie odpowiednie dokumenty między Szpitalem w Grudziądzu a Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy o utworzeniu Grudziądzkiego Kolegium Pielęgniarstwa i Położnictwa. Szpital udostępni bazę lokalową. Szkoła z własnych środków przystosuje je dla potrzeb i uruchomi studia wyższe pierwszego i drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo i położnictwo, kształcenie podyplomowe m.in. w zakresie zarządzania służbą zdrowia, szkolenia specjalizacyjne i kwalifikacyjne dla pielęgniarek oraz szkolenia kompetencyjne dla pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego. Szkoła powstała w uzgodnieniu i przy wsparciu Ministerstwa Zdrowia. Pierwszy nabór będzie możliwy prawdopodobnie z początkiem przyszłego roku.

Stoję u bram miasta. Od Was zależy czy uda mi się w tym mieście przekroczyć bramy ratusza i wspólnie uda się nam postawić Grudziądz na nogi. Jeżeli chcecie rzeczywistej zmiany w mieście zagłosujcie na mnie - Andrzej Guzowski nr 2 na liście - powiedział kandydat na prezydenta 

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

znajomyznajomy

1 2

lokalny suweren wskaze Ci Twoje miejsce. 15:12, 01.11.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NickNick

0 2

Oczywiście poza murami Ratusza 18:25, 01.11.2018


REKLAMA