Zamknij
REKLAMA

Andrzej Guzowski podziękował za głosy i wsparcie w wyborach

10:00, 05.11.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Na swoim profilu na FB kandydat na prezydenta Andrzej Guzowski podziękował za głosy oraz wsparcie podczas wyborów.

Znacie Państwo pewno wynik wyborów. Pan Maciej Glamowski został wybrany Prezydentem Grudziądza.
Ja przegrałem. Chciałem podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos w wyborach, a także tym, którzy wspierali mnie w każdy inny sposób.

Dziękuję Wam bardzo. Silne poparcie, jakie otrzymał nowy prezydent pewno mu się przyda zwłaszcza, że przed nim wiele ambitnych planów.
Życzę mu powodzenia, bo jego sukces to sukces miasta i mieszkańców. Ze swej strony pozwolę jednak podzielić się wątpliwością, że o ile projekt wyborczy „Glamowski na prezydenta” okazał się udany, to już mniej mnie przekonuje plan „Glamowski prezydent”. Niestety jest w tym przedsięwzięciu wiele wątpliwości natury zasadniczej, brak zbilansowania środków i celów, a mówiąc prościej ogromna dysproporcja między obietnicami a możliwością ich spełnienia. Szereg powiązań osoby nowego prezydenta na linii majątek prywatny, majątek publiczny, wreszcie unikanie odpowiedzialności za to co się do tej pory w mieście działo.

Mój projekt „Guzowski na prezydenta” się zakończył. Dziękuję raz jeszcze za otrzymane wsparcie, za szereg rad opinii, uwag, jakie od Państwa otrzymałem. Mam nadzieję, że chociaż części z Państwa się podobało, więc warto było spróbować.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%