Zamknij
REKLAMA

Zablokowana autostrada A1 w Nowych Marzach w kierunku Łodzi

07:36, 30.05.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

W wyniku wypadku zablokowana autostrada A1 w Nowych Marzach w kierunku Łodzi. Policja zorganizowała objazd do węzła autostradowego w Grudziądzu. Zderzyły się dwa samochody osobowe i jedna ciężarówka. Na drogę wylały się płyny, stąd kilkugodzinne prace służb. W zdarzeniu prawdopodobnie nikt nie ucierpiał.

Autostrada jest już przejezdna.

Dzisiaj (30.05.2018) o godz. 05.30 w Nowych Marzach, na autostradzie A-1 (powiat świecki), doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący samochodem mazda, 39-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego w trakcie wyprzedzania samochodu ciężarowego Scania, zmieniając pas ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej bmw 37-letniej mieszkance Malborka, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący byli trzeźwi. Z uwagi na zanieczyszczenie jezdni płynami eksploatacyjnymi autostrada w kierunku Gdańska przez kilka godzin była wyłączona z ruchu. Sprawca kolizji za swoje nierozważne zachowanie został ukarany mandatem karnym oraz punktami karnymi.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Należy pamiętać również, planując dłuższą podróż,  aby sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz zadbać o własne samopoczucie.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%