Zamknij
REKLAMA

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

11:32, 08.01.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Grudziądza ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki w stanie rozkładu zostały odnalezione w maju w okolicach ulicy Portowej. W wyniku prowadzonego postępowania policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło prawdopodobny wizerunek denata. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą czynności identyfikacyjne mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny, którego zwłoki w stanie rozkładu zostały odnalezione 13 maja 2019 roku w pobliżu ulicy Portowej w Grudziądzu. Denat nie posiadał żadnych dokumentów, jedynie zegarek na lewej ręce. W sprawie tej Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu przeprowadziła również śledztwo, które jednoznacznie wykluczyło iż do zgonu mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie, niemniej jednak jego tożsamość wciąż pozostaje nieznana. Do dnia dzisiejszego nikt również nie zgłosił zaginięcia osoby o podobnym rysopisie.

W związku z powyższym policyjne laboratorium kryminalistyczne, na podstawie dostępnych szczątków, opracowało dwa prawdopodobne wizerunki denata. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z grudziądzką policją. (policja.pl)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA