Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. 28 nauczycieli otrzymało akt nadania awansu zawodowego nauczyciela

13:42, 13.08.2020 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

„Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążąc do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej” – tak ślubowali nauczyciele, którzy otrzymali dzisiaj awans zawodowy.

Wnioski o wszczęcie postępowania o nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego złożyło 28 nauczycieli. Na przełomie lipca i sierpnia grudziądzcy pedagodzy ubiegali się o stopień nauczyciela mianowanego. Egzaminy odbyły się 30 i 31 lipca oraz 3 i 4 sierpnia. Wszyscy ubiegający się o awans zawodowy – uzyskali go.

13 sierpnia odbyło się uroczyste nadanie stopnia nauczyciela mianowanego. W auli Centrum Kształcenia Ustawicznenego, życząc wytrwałości, siły i determinacji, wiceprezydent Szymon Gurbin wręczył akty nadania awansu zawodowego nauczyciela.

Wręczenie aktów mianowania na nauczycieli to dla mnie radosny moment, tym bardziej, że wszystkie te osoby zaprezentowały swój dorobek naukowy na wysokim poziomie. To bardzo budujące, gdyż jest to prognostyk na to, że grudziądzka edukacja w przyszłości będzie miała świetnie wyszkoloną kadrę. Mam pewność, że są to kompleksowo przygotowani ludzie, którzy zadbają o edukacyjną przyszłość naszych dzieci – mówi wiceprezydent Szymon Gurbin.

Wśród zdających znaleźli się nauczyciele m.in. ze Szkoły Podstawowej nr 15 i 17, z Przedszkola Miejskiego Tarpno, a także z Zespołu Szkół Technicznych oraz Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. (UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Do rzeczyDo rzeczy

6 3

Podległość jaką świadczą pracownicy oświaty prezydentom
Naszego miasta powoduje wieczne służebnie mimowolną podatność, posłuszeństwo i musowe przyklaskiwanie prezydentowi. CHORE.
Przykład.
Nauczyciel wyrazi zgodnie z wolna scia słowa swoją opinię o prezydencie...
Co się dzieje?...prezydent wzywa panią która teoretycznie kieruje oświata w mieście, ona wykonuje telefon do władz szkoły, nauczyciel leci od razu lub przy najbliższej okazji, jeśli nie, dyrektor wyleci z hukiem..
A prezydent...ja, ja o niczym nie wiem, ale się dowiem...nie trracam się w politykę kadrowa dyrekcji szkoły.
14:12, 13.08.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

tfuj wielbicieltfuj wielbiciel

1 2

gó*no wiesz! jesteś agentem? łżesz niczym stalinowska menda!!! tyle do powiedzenia 12:20, 14.08.2020


Tfój wielbiciel wielTfój wielbiciel wiel

2 1

Czyzby zabolało?????? 18:28, 15.08.2020


Co wy robicieCo wy robicie

6 1

Chłop chwilę temu na kwarantannie, jego szef z zagranicy, rok szkolny za pasem a on naraża grono pedagogiczne..oj, żeby się to źle nie skonczyło. 14:15, 13.08.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NickNick

3 1

Był w kwarantannie i co? Chory nie był i nadal nie jest! 19:05, 13.08.2020