Zamknij
REKLAMA

Po raz pierwszy w Grudziądzu - Operacja Czysta Rzeka

09:59, 07.04.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Po raz pierwszy w Grudziądzu odbędzie się największa, ogólnopolska akcja sprzątania rzek oraz ich okolic ,,Operacja Czysta Rzeka,,.

Organizatorzy tegorocznej edycji zapraszają do przyłączenia się do akcji wspólnego sprzątania, która rozpocznie się 17 kwietnia o godzinie 9:00 przy pomniku Ułana z dziewczyną na ulicy Spichrzowej 48, stamtąd wolontariusze przejdą nad grudziądzkie Błonia Nadwiślańskie.

Akcja obejmie skarpę przyległą do Al. Królowej Jadwigi, Al. Piotra oraz linię brzegową w kierunku ul. Kalinkowej.

Organizatorzy zapewniają worki, rękawiczki oraz koszulki!  

Akcja posiada własne wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/RiEHutWS

Aby zostać wolontariuszem i wziąć udział w akcji wystarczy wybrać odpowiedni sztab na stronie (Operacja Czysty Grudziądz) -https://system.operacjarzeka.pl/ i zarejestrować się w systemie do dnia 10 kwietnia. 

Zgłoszenia są przyjmowane również telefonicznie oraz mailowo do dnia 10 kwietnia. Należy wówczas podać imię, nazwisko oraz rozmiar koszulki.

[email protected]

tel. 609-095-781

Uznajemy wyjątkowość otaczającej nas natury oraz bogactwo unikalnej fauny i flory naszych regionów, a także jedyny w swoim rodzaju ich niepowtarzalny krajobraz. Szanujemy przyrodę i pielęgnujemy postawy aktywnej ochrony integralności natury. Dlatego chcemy zaangażować wszystkich, którzy widzą potrzebę i czują odpowiedzialność za poprawę stanu środowiska naturalnego, do podejmowania natychmiastowych, konkretnych i wymiernych działań prośrodowiskowych.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
0%