Zamknij
REKLAMA

Grudziądz. Ukradła kosmetyki za 1600 zł. Grozi jej do 5 lat więzienia

11:07, 27.04.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki publikacji zdjęć z monitoringu policjanci poznali personalia kobiety, która okradła jedną z drogerii w Grudziądzu. Kobieta usłyszała już zarzuty. Może jej grozić do 5 lat więzienia.

23 marca br. grudziądzcy policjanci publikowali zdjęcia z wizerunkiem kobiety i mężczyzny, którzy byli podejrzewani o kradzież kosmetyków w jednej z grudziądzkich galerii handlowych. Do tego zdarzenia doszło 27 lutego bieżącego roku. Po kilkudziesięciu dniach po publikacji wizerunku do funkcjonariuszy spłynęły informacje wskazujące na konkretną osobę. Kryminalni zweryfikowali te sygnały i potwierdzili dokładne dane personalne sprawcy. Podczas czynności procesowych ustalono, że sprawcą kradzieży kosmetyków o łącznej wartości blisko 1600 złotych jest 23-letnia mieszkanka Grudziądza, która usłyszała już zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi jej do 5 lat więzienia. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka.

Funkcjonariusze bardzo dziękują mediom za pomoc w rozpowszechnieniu informacji oraz wszystkim mieszkańcom, którzy przekazali wiadomości na temat sprawcy kradzieży.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

NemoNemo

3 2

Jedyna kara - zamknąć ją w obozie dla uchodźców z Afryki, którzy przypływają pontonami do Włoch... 🤣🤣🤣 13:16, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qwerqwer

1 1

mogła mieć maskę i okulary....naiwna 16:56, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%