Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników zimowych aktywności! Od piątku, 6 grudnia, w Grudziądzu można już poślizgać się na lodowisku. ❄️ Jak co roku, tafla znajduje się w Parku Miejskim przy ul. Wigury/Cegielnianej.
Godziny otwarcia:
Lodowisko czynne będzie codziennie w godzinach 10:00 - 19:45, z przerwą techniczną w godz. 13:45 - 16:00. Warto pamiętać, że ostatnie wejście na taflę jest o 19:00. 🕒
Cennik i regulamin:
Bilet wstępu normalny: od godz. 10.00 do godz. 13.45 i od godz. 16.00 do godz. 19.45 w dni powszednie i weekendy:
Bilet wstępu ulgowy:(dzieci i młodzież ucząca się za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej) od godz. 10.00 do godz. 13.45 i od godz. 16.00 do godz. 19.45 w dni powszednie i weekendy:
Wypożyczenie łyżew 45 min. 10,00 zł.
Szczegółowe informacje dotyczące cen biletów i regulaminu lodowiska dostępne są na stronie internetowej MORiW.
Dodatkowe informacje:
Przy lodowisku działa wypożyczalnia łyżew. ⛸️
Płatność za bilety wstępu i wypożyczenie łyżew jest możliwa tylko gotówką. 💵
0 0
Drogi rodzicu wyśliji swoje dziecko na naukę do szkoły nr 13 . Wszystko wtedy będzie za darmo lodowisko i i wyjazd do zakładu psychiatrycznego w świeciu w gratisie .
0 0
Według mnie wypożyczenie łyżw jest za drogie powinno być za np 5,6 czy 7 zl a nie drozsze od samego lodowiska.