Zamknij
REKLAMA

Rusza Castorama w Grudziądzu

16:28, 09.07.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższą środę, 11 lipca, o godzinie 7.00 pierwsi klienci mogą odwiedzić nowy sklep Castorama w Grudziądzu. W przebudowanym obiekcie dostępne będą produkty i usługi potrzebne podczas budowy, remontu i urządzania domu oraz wyposażenie ogrodów. Klientów wspierać będzie również profesjonalny zespół.

Nowa Castorama znajduje się przy ul. Konarskiego 47. Będzie otwarta od poniedziałku do piątku - w godzinach 7.00 – 21.00, w soboty - w godzinach 8.00 – 20.00 oraz w niedziele handlowe - w godzinach 9.00 – 19.00. W sklepie zatrudnionych zostało 125 osób, w tym pracownicy firm zewnętrznych. Wśród doradców klienta znajdują się zarówno doświadczeni specjaliści, którzy wcześniej zdobywali doświadczenie w innych sklepach należących do spółki, jak i nowi pracownicy, którzy przeszli szereg szkoleń związanych z obsługą klienta oraz rozszerzających wiedzę na temat produktów. Dzięki temu nowa Castorama zapewni mieszkańcom miasta i okolic profesjonalne wsparcie podczas zakupów, które jest wyróżnikiem tej marki w całym kraju.

Potrzeby klienta w centrum uwagi

W sklepie w Grudziądzu, oprócz profesjonalnej obsługi, będzie jeszcze więcej elementów, które wpłyną na komfort zakupów i pozwolą spełnić oczekiwania klientów. Kluczowe w tym zakresie będzie zagospodarowanie budynku, który przed otwarciem przeszedł gruntowną metamorfozę. Obiekt ma powierzchnię sięgającą blisko 6200 m², z czego 6000 m² stanowi część handlowa. Sklep został podzielony na sektory: Ogród, Techniczny, Urządzasz, Budowlany, Ściany-Podłogi-Dekoracje, Obsługi klienta i Logistyki. Przebudowano w nim również wejście i zmodernizowano elewację, dzięki czemu obiekt odpowiada aktualnym standardom sieci Castorama.   

„Jesteśmy przekonani, że nasz sklep pozytywnie zaskoczy klientów z Grudziądza i okolic. Zapewnimy w im pełne wsparcie  związane  z  budową, remontem, urządzaniem i dekorowaniem domów, jak również wyposażeniem ogrodów. Nasze otwarcie oznacza wprowadzenie nowej jakości na tutejszym rynku zarówno jeśli chodzi o ofertę jak i profesjonalną obsługę” – mówi Paweł Kawalec, Dyrektor sklepu Castorama w Grudziądzu.

Oferta dostępna dla każdego

Castorama w Grudziądzu oferować będzie ponad 30 000 produktów, które zgodnie z hasłem „Nikomu nie pozwolimy pobić naszych cen” będą dostępne w niskich cenach, umożliwiających klientom realizację ich projektów nawet przy niewielkim budżecie. Ponadto z okazji otwarcia sklepu firma przygotowała dla klientów specjalną ofertę, dzięki której wybrane produkty będą dostępne na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Dopracowany i czytelny sposób prezentacji oferty sprawi z kolei, że klienci spośród całej, gamy dostępnych rozwiązań łatwo wybiorą te, które będą mogli z powodzeniem zastosować we własnym mieszkaniu. Ważnym elementem będą także dodatkowe usługi, z których chętnie korzystają klienci w innych sklepach sieci – czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). W sklepie oferowane będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz szereg świadczeń związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu klienta.

Źródło inspiracji

Nowa Castorama będzie również miejscem, w którym klienci będę mogli uzyskać wiedzę i pomysły potrzebne osobom ulepszającym swoje mieszkanie. Powstały tu między innymi strefy inspiracji poświęcone kuchniom, łazienkom oraz wykorzystaniu przestrzeni (magazynowanie, szafy, garderoby). W każdej z nich, dzięki przedstawionym przykładom, klienci przekonają się na własne oczy, jak produkty dostępne w sklepie sprawdzają się w praktyce i jakie możliwości dają w zakresie aranżacji przestrzeni.

Informacje o spółce Castorama:

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii DIY/home improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 76 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia blisko 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz  www.kingfisher.com.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz