Olimpia Grudziądz wygrywa z GKS Przodkowo

21:25, 23.04.2022 . Aktualizacja: 22:16, 23.04.2022
Skomentuj

Dzisiaj, 23 kwietnia w ramach rozgrywek 25 kolejki III ligi w piłce nożnej Olimpia Grudziądz wygrywa 3:2 z GKS Przodkowo. Po dzisiejszym spotkaniu Olimpia Grudziądz nadal prowadzi w tabeli.

• Cheffou 36'

Pod koniec spotkania na trybuny za dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę wyrzucony został szkoleniowiec Olimpii Grudziądz Marcin Płuska.

Godzinę przed meczem w Grudziądzu swoje spotkanie zakończyła Kotwica Kołobrzeg. Główny rywal Olimpii w walce o awans do drugiej ligi przegrał na własnym stadionie z Unią Janikowo 1:3.

(.)

twitterTwitter

komentarz(3)

NemoNemo

7 0

Co oni wyprawiają ? Jak można dać sobie wbić 2 bramki w 1 połowie meczu od drużyny ze strefy spadkowej ? Masakra... dobrze, że się obudzili w 2 połowie... normalnie doprowadzają kibiców do sytuacji przedzawałowej..😮🙂👍 07:37, 24.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

JacaJaca

3 3

dobrze ze byla to druzyna z 16 miejsca i z nimi dali rade bo z tymi z gory tabeli to by bylo po zawodach i juz nie odrobili by straty dwoch bramek 07:44, 24.04.2022

Odpowiedz

MakuMaku

4 0

W środę o godz. 18 b ciężki mecz wyjazdowy z 3 drużyną w tabeli Choć Pogoń II Szczecin ma tylko 43 pkt a Olimpia 58 i nie mają już raczej szans na awans do II ligi to są bardzo groźni i Olimpia może się zdziwić jeśli podejdą do meczu tak jak wczoraj Olimpia jesienią w Grudziądzu przegrała 2 : 3 z Pogonią. 08:43, 24.04.2022