Zamknij

12:24, 19.11.2019
W dniach 14-17 listopada na hali sportowej Miejskiego Klubu Sportowego „Start” przy ul. Konarskiego 36 w Grudziądzu odbyły się zawody bokserskie rangi Pucharu Polski. Organizatorem zawodów był Polski Związek Bokserski oraz Miejski Klub Sportowy „Start” w Grudziądzu. Na grudziądzkim ringu stanęło 65 zawodniczek z 32 klubów oraz 147 zawodników z 71 klubów (łącznie 15 Okręgowych Związków Bokserskich).
15:45, 09.11.2019
Festiwal Judo Dzieci o Puchar Prezydenta
15:18, 09.11.2019
Wczoraj 8 listopada w spotkaniu 9. kolejki superligi tenisistów stołowych ASTS Olimpia-Unia Grudziądz wygrała u siebie z UKS-em Wartą Kostrzynem nad Odrą 3:2.
14:05, 28.10.2019
Unia Olimpia Grudziądz przegrywa w Derbach Grudziądza z LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz 2:3
08:25, 28.10.2019
26 października odbyły się międzynarodowe zawody IKO POLISH CUP Ostróda 2019, w których udział wzięło 460 zawodników z 52 klubów Polski, Rosji, Białorusi, Ukrainy oraz Japonii.
13:08, 21.10.2019
W sobotę odbył się XXV Memoriał im. Edmunda Brylińskiego w Podnoszenia Ciężarów. To impreza organizowana rokrocznie na przełomie października i listopada. Zawody goszczą na stałe w kalendarzu imprez sportowych naszego miasta.
08:53, 21.10.2019
Trzecia edycja Delfin Cross Run- fotorelacja
17:50, 19.10.2019
Trzecia edycja - Bieg na 4+2 łapy - fotorelacja
11:04, 19.10.2019
W trzecim dniu Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym Mateusz Rudyk zdobył brązowy medal w sprincie. W półfinale przegrał z Mistrzem Świata Harrim Lavreysenem a w finale B zwyciężył z Denisem Dmitrievem.
20:38, 18.10.2019
Podsumowanie sezonu KW Wisła - fotorelacja
22:29, 29.09.2019
Lotto Super Liga Mężczyzn ASTS Olimpia Unia Grudziadz przegrywa z UKS Dojlidy Białystok 1-3
21:39, 29.09.2019
W miniony weekend odbyły się w Sochaczewie Mistrzostwach Polski Ju-Jitsu, w których wystartowało prawie 1000 zawodników. 2-dniowa impreza odbyła się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6, a sportowcy rywalizowali w następujących formułach: Fighting, Ne-Waza i Duo System.
15:50, 28.09.2019
38 Międzynarodowe Biegi im. B. Malinowskiego. Biegi dzieci - foto
2
14:37, 28.09.2019
ROGIEWICZ Andrzej z Grudziądza z czasem 31:10 wygrywa 38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego. Najlepsza grudziądzanka to Wojas Aneta z czasem 41:54
2
22:43, 27.09.2019
Jutro o godzinie 10.00 startują 38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego. Do biegu zarejestrowało się ponad 700 biegaczy.