Zamknij

08:56, 15.01.2020
Marta Mańkowska wygrywa Międzynarodowy Turniej Judo Pokonujemy Granice w Bielsko-Białej . Jest to najliczniejszy turniej w Polsce w tych kategoriach wiekowych. 1100 zawodników z kilkunastu krajów.
4
13:50, 15.12.2019
Mateusz Rudyk wygrał kolejne zawody Pucharu Świata w kolarstwie torowym i zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji końcowej PŚ w tej konkurencji. Grudziądzanin okazał się najlepszy w sprincie w australijskim Brisbane, przy okazji bijąc rekord Polski.
12:46, 11.12.2019
Dzisiaj, 11 grudnia odbyło się przekazanie siłowni kolarzom Klubu ALKS Stal w Grudziądzu.
13:58, 10.12.2019
7 grudnia 2019 drużyna JUDO działająca przy Niepublicznej Szkole Podstawowej SPINAKER w Grudziądzu wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo Młodziczek/Młodzików i Dzieci o Puchar Burmistrza Szubina.
20:41, 08.12.2019
Sukces Poland Top Team Grudziądz na Mistrzostwach Europy BJJ Cavalcanti ,które odbyły się 07.12.2019 r. w Olsztynie. Pod okiem trenera Damiana Lamkowskiego i Radosława Tomaszewskiego zawodnicy zdobyli 7 medali.
11:57, 08.12.2019
Mateusz Rudyk zwyciężył w wyścigu na 200 m ze startu lotnego w sprincie w zawodach Pucharu Świata w kolarstwie torowym w australijskim Cambridge. W finale grudziądzanin pokonał Japończyka Tomohiro Fukayę.
09:43, 08.12.2019
Prawie 400 biegaczy pobiegło na dystansie 5 i 10km w III Biegu Karpia w Mokrem koło Grudziądza.
21:34, 28.11.2019
W dniu 23 listopada 2019 roku na basenie przy ul. Sobieskiego 12 w Grudziądzu odbyły się zawody pływackie „Mali Mistrzowie”, których organizatorem był Grudziądzki Klub Pływacki „Orka”.
08:24, 25.11.2019
23 listopada w hali Uranii w Olsztynie odbył się I Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO CUP OLSZTYN 2019 W zawodach startowało 384 zawodników z 38 klubów krajowych oraz Rosji,Białorusi,Ukrainy,Niemiec i Japonii. Reprezentacja Grudziądzkiego Klubu Karate Kyokushin zdobyła 5 złotych,3 srebrne oraz 10 brązowych medali ,W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 4 miejsce.
12:24, 19.11.2019
W dniach 14-17 listopada na hali sportowej Miejskiego Klubu Sportowego „Start” przy ul. Konarskiego 36 w Grudziądzu odbyły się zawody bokserskie rangi Pucharu Polski. Organizatorem zawodów był Polski Związek Bokserski oraz Miejski Klub Sportowy „Start” w Grudziądzu. Na grudziądzkim ringu stanęło 65 zawodniczek z 32 klubów oraz 147 zawodników z 71 klubów (łącznie 15 Okręgowych Związków Bokserskich).
15:45, 09.11.2019
Festiwal Judo Dzieci o Puchar Prezydenta
15:18, 09.11.2019
Wczoraj 8 listopada w spotkaniu 9. kolejki superligi tenisistów stołowych ASTS Olimpia-Unia Grudziądz wygrała u siebie z UKS-em Wartą Kostrzynem nad Odrą 3:2.
14:05, 28.10.2019
Unia Olimpia Grudziądz przegrywa w Derbach Grudziądza z LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz 2:3
08:25, 28.10.2019
26 października odbyły się międzynarodowe zawody IKO POLISH CUP Ostróda 2019, w których udział wzięło 460 zawodników z 52 klubów Polski, Rosji, Białorusi, Ukrainy oraz Japonii.
13:08, 21.10.2019
W sobotę odbył się XXV Memoriał im. Edmunda Brylińskiego w Podnoszenia Ciężarów. To impreza organizowana rokrocznie na przełomie października i listopada. Zawody goszczą na stałe w kalendarzu imprez sportowych naszego miasta.