Zamknij

3
21:21, 16.11.2019
Po zaciętym spotkaniu KS Stal Grudziądz przegrywa u siebie z liderem tabeli STS Olimpia Sulęcin 3:0 (25:22,25:17,25:23)
18:39, 10.11.2019
Siatkarze KS Stal Grudziądz rozegrali kolejny mecz w rozgrywkach II ligi siatkówki mężczyzn wygrywając na wyjeździe 3:1 z SMS Police.
11:30, 13.10.2019
Wczoraj grudziądzcy siatkarze rozegrali mecz trzeciej kolejki II ligi siatkówki mężczyzn. Tym razem walczyli na wyjeździe z LUKS Wilki Wilczyn.
2
22:18, 05.10.2019
W drugim meczu sezonu KS Stal Grudziądz wygrywa na Mniszek Arenie z MKS Steico Noteć Czarnków 3:1.
3
17:51, 29.09.2019
Ogólnopolski Turniej Siatkówki o Puchar Prezesa KS Stal wygrywa Joker Świecie, który pod wodzą Agnieszki Szewczyk okazały się bezkonkurencyjne. W turnieju wzięło udział 9 zespołów. Jest to kolejny etap przygotowań do ligi młodziczek, którego start zaplanowano na 19 października. Najmłodszy zespół w turnieju KS Stal uplasował się na piątym miejscu wygrywając dwa z czterech rozegranych spotkań. Na drugim miejscu uplasował się drugi zespół z Grudziądza Koset Grudziądz.
1
19:56, 28.09.2019
Na inaugurację II ligi siatkówki mężczyzn KS Stal Grudziądz pokonuje na wyjeździe GKS Stoczniowiec 3:1 (25:17; 26:24; 21:25; 25:16)
19:41, 16.09.2019
Sezon siatkarski w pełni rozpoczęty. W Grudziądzu odbył się turniej młodziczek, a zawodnicy Koset Grudziądz prowadzeni przez trenera Jacka Nowaka w ramach przygotowań do siatkarskiej ligi młodzika rozegrali towarzyski turniej w Warszawie z czołowymi drużynami z całej Polski.
22:14, 15.09.2019
W ogólnopolskim turnieju młodziczek o puchar Prezesa KS Stal wystąpiło 10 zespołów. Zawody rozgrywano na trzech boiskach. Grudziądzanki uplasowały się na 6 miesjcu. Puchar Prezesa KS Stal zdobyła Viktoria Lubowidz.
3
21:26, 31.08.2019
Dzisiaj 31 sierpnia rozegrany został Męski Turniej Siatkówki Plażowej. Ostatecznie udział w nim wzięło 9 zespołów m.in. z Grudziądza, Torunia czy Starogardu Gdańskiego!!!
21:18, 22.08.2019
Mimo wielu utrudnień ze strony władz miasta Zarząd KS Stal Grudziądz podjął decyzję o wystawieniu swojej drużyny męskiej siatkówki w II lidze. Zespół został mocno odmłodzony, a nowym trenerem został Konrad Biernacki.
21:45, 16.06.2019
Dzisiaj 16 czerwca na specjalnie przygotowanych boiskach do siatkówki plażowej odbył się I Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet w kategorii OPEN. W zawodach wzięło udział 12 zespołów z naszego województwa, z Bydgoszczy, Włocławka, Świecia, Chełmna, Torunia i oczywiście z Grudziądza.
20:21, 06.04.2019
KS Stal Grudziądz wygrywa na wyjeździe 3:2, po bardzo zaciętym meczu, z NTS Trójka Nakło. Tym samym zakończyły się rozgrywki siatkówki męskiej dla grudziądzan. Mimo doskonałej formy na początku sezonu i drugiego miejsca w tabeli nie udało się awansować do walki o pierwszą ligę.
1
11:09, 19.03.2019
W Finale Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców zwyciężyła grudziądzka drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5. który odbył się 12 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Grudziądzu..
20:29, 10.03.2019
W kończącym się sezonie halowy 2018/2019, młodziczki z KS Stal Grudziądz zdobyły historyczny, pierwszy, brązowy medal mistrzostw województwa kujawsko - pomorskiego w siatkówce. W rozgrywkach startowało 16 zespołów.
19:39, 10.03.2019
Po rewelacyjnym sezonie grudziądzcy siatkarze opadli z sił. Rozgrywki II ligi zakończyli na drugiej pozycji w tabeli. Niestety szybko odpadli z rozgrywek play off o awans do I ligi, a teraz walczą o dobre miejsce w całych rozgrywkach.