Zamknij

6
19:59, 07.08.2020
MR Garden GKM Grudziądz wygrywa z PGG ROW Rybnik 51:39 i zdobywa bonus za wynik w dwumeczu 109:71
5
19:13, 05.08.2020
Jak informuje MRGARDEN GKM ostatnie słabe występy krajowych seniorów zmusiły działaczy klubu do działań - dziś do naszej drużyny dołączył kolejny zawodnik. W ramach regulaminowej instytucji “gościa” nasz klub reprezentować będzie Krystian Pieszczek!
2
19:26, 02.08.2020
Zacięty mecz MrGarden GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa zakończony remisem 45:45. Początek dla gości końcówka dla gospodarzy.
6
11:35, 27.07.2020
Sporo kontrowersji towarzyszyło niedzielnemu spotkaniu PGE Ekstraligi w Grudziądzu. MRGARDEN GKM pokonał Moje Bermudy Stal Gorzów 29:25, jednak mecz decyzją sędziego Remigiusza Substyka został przerwany po rozegraniu dziewięciu wyścigów. Goście zgłosili zastrzeżenia do stanu toru, a arbiter nakazał kosmetykę nawierzchni, po której zdecydował się zakończyć ten pojedynek i zaliczyć wynik meczu.
10:54, 27.07.2020
Nadesłane memy przez internautów po wczorajszym meczu GKM Grudziądz-Stal Gorzów
11
19:29, 26.07.2020
MrGarden GKM Grudziądz wygrał z Moje Bermudy Stalą 29:25. W meczu było sporo upadków i kontrowersyjnych decyzji sędziego, który po 9 ukończonych biegach przerwał zawody. Decyzja nie była związana z deszczem, ale zdaniem sędziego z kiepskim torem. Na szczęście grudziądzanie po 9 biegach prowadzili 29:35 i z takim rezultatem zakończyły się zawody.
3
12:21, 25.07.2020
Jak informuje MRGARDEN GKM Grudziądz na swojej stronie internetowej decyzją polskiego Rządu imprezy sportowe mogą odbywać się teraz przy udziale 50% pojemności stadionu! To oznacza, że niedzielny mecz, w którym MRGARDEN GKM podejmie drużynę Moje Bermudy Stal Gorzów będzie pierwszym w Polsce, w którym trybuny w okresie pandemii koronawirusa wypełnią się w połowie. Wobec zaktualizowanych zasad nasz klub jest gotowy do przyjęcia 4000 fanów. Ruszamy ze sprzedażą biletów na to spotkanie!
14
22:32, 17.07.2020
MRGARDEN GKM Grudziądz przegrywa w słabym stylu z Motorem Lublin 58:32. Jest to piąta porażka w sezonie.
6
22:42, 10.07.2020
MRGARDEN GKM Grudziądz przegrywa z Betard Sparta Wrocław
9
20:56, 05.07.2020
W czwartej rundzie startów w PGE Ekstralidze w Grudziądzu rozegrano mecze MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ - FOGO UNIA LESZNO. Grudziądzanie walczyli do końca, a mecz był bardzo zacięty.
3
11:31, 04.07.2020
W najbliższą niedzielę 5 lipca w Grudziądzu gościć będziemy Mistrzów Polski. MRGARDEN GKM podejmie ekipę FOGO Unii Leszno. Podopieczni Roberta Kempińskiego po dwóch wyjazdowych porażkach i przekonującej wygranej na własnym torze z PGG ROW Rybnik postarają się o kolejne dwa punkty do ligowej tabeli. Postarać będą musieli się także kibice, których nadal obowiązywać będzie reżim sanitarny.
5
22:09, 27.06.2020
Zacięty mecz RM Solar Falubaz Zielona Góra - MrGarden GKM Grudziądz 48:43
3
22:04, 23.06.2020
W dzisiejszym meczu MR Garden GKM Grudziądz wysoko wygrywa z PGG ROW Rybnik 58:32
17:37, 18.06.2020
Jak informuje MRGarden GKM Grudziądz - z powodu niekorzystnych prognoz pogody nie dojdzie do skutku piątkowy mecz MRGARDEN GKM z PGG ROW Rybnik. W czwartek otrzymaliśmy komunikat Speedway Ekstraligi potwierdzający przełożenie naszego spotkania II rundy. Na piątek zapowiadane są intensywne burze oraz opady deszczu.