Olimpia Grudziądz wygrywa ze Stomilem Olsztyn i opuszcza strefę spadkową

08:26, 29.10.2023 . Aktualizacja: 16:10, 29.10.2023
Skomentuj fb fb

Wczoraj 28 października w 15 kolejce rozgrywek II ligi Olimpia Grudziądz na własnym boisku wygrała ze Stomilem Olsztyn 3:0.

W ósmej minucie spotkania Stomil Olsztyn mógł prowadzić 1-0, ale rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Kurbiel. Jego strzał obronił Kacper Górski. Olimpia Grudziądz wykorzystała swoją okazję w 38. minucie. Wynik meczu otworzył Damian Kostkowski.

Bramki dla Olimpii Grudziądz zdobyli:

• Damian Kostkowski 38',
  • Oskar Sikorski 72',
  • Kostiantyn Czernij 75'

Po serii niepowodzeń Olimpia Grudziądz zdobywając we wczorajszym meczy 3 pkt. opuściła strefę spadkową w tabeli. Kolejny mecz 4 listopada w Kaliszu.

(.)

twitterTwitter

komentarz(8)

NemoNemo

5 0

Oj będzie b. ciężko za tydzień... druga drużyna w tabeli !!!🙁 Ostatni mecz KKS przegrał z Kotwą, więc będą chcieli się odkuć. Wywiezienie remisu z Kalisza będzie dużym sukcesem, takim jak wygrana z drużyną z niższych miejsc w tabeli. Oby tylko znów Olimpia nie przegrała !!!! 😮 08:55, 29.10.2023

4 1

Siła i wiara w drużynie bez pseudo pomagierów glama ,p osła ,człowieka z Łasingtonu i pełnych nocników jest brawo dla P.Pawlaka przypominam że z obecnym liderem tabeli Kotwą wygraliśmy na wyjeździe.Do boju bez fałszywych pomagierów. 14:14, 29.10.2023

Odpowiedz

Żałoba Narodowa Żałoba Narodowa

5 2

Bo życie jest piękne tylko ludzie to fauszywe k...... nie mają co robić już na tym Facebooku. Jeszcze więcej fotek 18:05, 29.10.2023

2 0

Tytuł super tylko niestety na kilka lub kilkanaście godzin to co stracono wcześniej nie da się od razu odrobić .Wieżę tylko w trenera bez fałszywych pomagierów do boju 0limpio.Na razie ponownie na czerwono. 17:58, 30.10.2023

2 0

Olimpia na chwilę się znalazła na 14 miejscu... mecze przecież jeszcze były w niedzielę i poniedziałek no i spadła na 15 miejsce, czyli spadkowe... 🙁 10:55, 01.11.2023