Zamknij
REKLAMA

Wypowiedzi po meczu Betard Wrocław - MrGarden GKM

10:51, 28.05.2018 | ŁP
Skomentuj
REKLAMA

W ramach 7. kolejki Betard Sparta Wrocław odniosła wysokie zwycięstwo nad zawodnikami MrGarden GKM Grudziądz. Po zakończonym spotkaniu na konferencji prasowej pojawili się trenerzy obu zespołów oraz najlepsi zawodnicy dnia, czyli Artem Laguta oraz Tai Woffinden.

Rafał Dobrucki (szkoleniowiec Betard Sparty Wrocław) - Dziękuję grudziądzanom za walkę. W naszym zespole wszyscy pojechali dobre zawody. Cieszę się, że nic niedobrego nie zdarzyło się Patrykowi Wojdyle, bo wypadek z jego udziałem nie wyglądał za dobrze. Dzisiaj tor był twardy, bo następny mecz jedziemy w Grudziądzu. Przygotowaliśmy się trochę pod tym kątem do tych nadchodzących zawodów. Były to dobre zawody. Artem postawił ciężkie warunki naszym zawodnikom. Zawsze dobrze prezentował się na wrocławskim torze, pojechał naprawdę kapitalne zawody. Na jego tle wypadliśmy dobrze. W naszej drużynie nadal drzemią rezerwy, po które będziemy sięgać. Potencjał jest, jak również warsztat do pracy. Każdy z zawodników ma jeszcze coś do poprawienia i nad tym będziemy pracować. 

Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław) - Wczoraj miał miejsce turniej Grand Prix, więc po nocnej podróży przybyłem do Wrocławia ok. 3:30 nad ranem. Wstałem dopiero o 12, gdyż potrzebowałem wypocząć. Nie były to zatem idealne warunki do przygotowania się przed tymi zawodami, ale tak już jest, jeśli toczy się walkę w Indywidualnych Mistrzostwach Świata. Wykonaliśmy pracę, jaką sobie założyliśmy. Chciałbym w kolejnym spotkaniu ponownie zobaczyć pełen stadion. Dzisiaj było bowiem parę wolnych miejsc. Chciałbym zaapelować do kibiców, by na kolejny mecz każdy ze zgromadzonych wziął ze sobą jednego znajomego. I tak na wszystkie nadchodzące spotkania - wtedy zawsze będziemy jeździć przy pełnych trybunach. To ważne zarówno dla klubu, jak i zawodników. 

Robert Kempiński (szkoleniowiec MrGarden GKM-u Grudziądz) - Chciałbym pogratulować wygranej drużynie z Wrocławia. Wygrali bardzo wysoko. Pozdrawiam również kibiców z Wrocławia, bo są naprawdę są wspaniali. Jeśli chodzi o moją drużyną, mogę pochwalić Łagutę za dobry występ. Nie robiłem żadnych rezerw taktycznych, bo jak się przegrywa tak wysoko, to ta taktyczna jest tak naprawdę niepotrzebna. W końcówce podciągnęliśmy ten rezultat, bo inaczej byłby kompletny dramat. Chciałbym przeprosić kibiców z Grudziądza. Nie wiem, jak to przeżyję w Grudziądzu - będzie ciężko.

Artem Laguta (MrGarden GKM Grudziądz) - Gratulacje dla Sparty Wrocław. W zeszłym roku był trochę inny tor, nie tak twardy. Na początku zawodów musiałem dokonać zmian, żeby w ogóle zebrać się ze startu. Później znalazłem dobre przełożenia. Nie wiem, co było przyczyną słabszych występów kolegów, bo każdy dysponuje innym sprzętem. 

(ŁP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%