Zamknij
REKLAMA

Antonio Lindbaeck zostaje w Grudziądzu na kolejny sezon

10:41, 07.09.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Jak podaje na swojej stronie MRGARDEN GKM Grudziądz Antonio Lindbaeck zostaje w Grudziądzu na kolejny sezon. Podpisanie kontraktu nastąpi po otwarciu okienka transferowego po 1 listopada.

To będzie już czwarty rok „Toninho” w Grudziądzu. Lindbaeck trafił do naszego klubu przed sezonem 2016 z Lokomotivu Daugavpils i z miejsca stał się jednym z liderów żółto-niebieskich. W minionym sezonie borykał się z problemami w pierwszej części rozgrywek, kiedy to prezentował nierówną dyspozycję i notował wyniki poniżej swoich wielkich możliwości. W drugiej połowie sezonu nastąpił jednak przełom i to właśnie Antonio był jednym z głównych autorów utrzymania MRGARDEN GKM w PGE Ekstralidze na kolejny sezon.

Lindbaeck w minionych rozgrywkach „wykręcił” średnią 1,758 pkt/bieg. Warto też przypomnieć, że awansował on do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, zajmując trzecie miejsce w turnieju Challenge w Landshut. Mamy nadzieję, że w sezonie 2019 „Toninho” pokaże na co go stać od początku sezonu i będzie skutecznym ogniwem drużyny z Grudziądza.

Fot.: Krzysztof Konieczny
Źródło: gkm.grudziadz.net

 

(J.R)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone