Zamknij
REKLAMA

Skład seniorów MRGARDEN GKM na sezon 2020 skompletowany

12:24, 13.11.2019 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj 13.11 nowe kontrakty podpisało dwóch krajowych zawodników żółto-niebieskich. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami nowymi umowami z grudziądzkim klubem związali się Przemysław Pawlicki oraz Krzysztof Buczkowski!

Obaj zawodnicy bardzo szybko doszli do porozumienia z GKM-em. Pawlicki już 24 sierpnia potwierdził, że sezon 2020 będzie jego trzecim w Grudziądzu. W minionych rozgrywkach średnia 1,803 pkt/bieg dała mu w statystykach PGE Ekstraligi 21 miejsce. Wychowanek leszczyńskiej Unii zdecydowanie skuteczniejszy był na torze przy Hallera 4, gdzie niejednokrotnie cieszył kibiców swoimi niesamowitymi szarżami. Był też jednym z głównych autorów historycznej wygranej na toruńskiej Motoarenie.

Tydzień później, bo 31 sierpnia do negocjacji z grudziądzkimi działaczami zasiadł Buczkowski. Kapitan bardzo szybko dograł szczegóły nowego kontraktu i 31 sierpnia ogłosił, że zostaje w MRGARDEN GKM. Będzie to dla niego już szósty sezon z kolei wśród żółto-niebieskich. Dla wychowanka GKM-u łącznie będzie to jedenasty rok w Grudziądzu. Poprzedni zaczął imponująco, jednak groźne upadki nie pozwoliły mu na utrzymanie wysokiej dyspozycji do końca rozgrywek, które zakończył ze średnią 1,797 pkt/bieg, co dało mu 22 miejsce wśród zawodników najlepszej ligi świata.

Zamykamy skład seniorów dwoma kontraktami z naszymi krajowymi zawodnikami. Para Przemek Pawlicki – Krzysztof Buczkowski była w sezonie 2019 jedną z lepszych polskich par w PGE Ekstralidze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nadal będą reprezentować GKM. Wiemy, że stać ich na jeszcze więcej niż w tym roku i mamy nadzieję, że pomogą drużynie w realizacji naszych celów – powiedział prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Wcześniej kontrakty przedłużyli Artem Laguta i Kenneth Bjerre, a nowym zawodnikiem żółto-niebieskich został Nicki Pedersen. Ważną długoterminową umowę posiada za to Roman Lakhbaum. W czwartek, w ostatnim dniu listopadowego okresu transferowego, poznamy pełne zestawienie juniorskiej formacji MRGARDEN GKM na sezon 2020. (GKM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Cześć Cześć

3 0

Tera jeszcze na bandy dadzo ponad 1,2 mln brawo kto na to pozwala? 21:25, 13.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZzzZzz

0 0

Dadzą. Miasto bogate. Stoi jak górnik po Barbórce. A pozwalają ludzie. Tak wybrali to tak mają, od lat nie ma racjonalnego gospodarowania pieniędzmi. Faktycznie zachowują się jak za dawnych lat kompanie górnicze. Tylko, że te miały z czego wtedy dawać i chociaż zyski generowały. Ale widać miasto też takie wyrobiło w dwa tygodnie po podwyżkach biletów i miejsc parkingowych. 00:14, 15.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz