Zamknij
REKLAMA

ProFinans i Premium Leasing nowymi sponsorami GKM Grudziądz

16:52, 18.02.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Siła synergii – Pro Finans oraz Premium Leasing to nowy team sponsorski, który zdecydował wspierać się nasz klub. Miło nam poinformować, że GKM S.A. zawarł kolejną umowę na sezon 2021. To połączenie nie tylko  dużego potencjału ekonomicznego dwóch firm z naszego województwa, ale przede wszystkim doświadczenia i zasobów osobowych.

ProFinans Sp. z o.o. to firma z branży finansowej, świadcząca usługi dla osób fizycznych i firm z zakresu windykacji i usług detektywistycznych. W ofercie znajduje się m.in. wywiad gospodarczy, sprawdzanie wiarygodności pracowników, ustalenia majątkowe, obserwację osób i mienia, a także ochronę przed nieuczciwą konkurencją. Prowadzi także sprawy rozwodowe – postępowanie spadkowe czy obserwację pod kątem uzależnień.

Firma mieści się w Toruniu przy ulicy Jana III Sobieskiego 22a/23. Szczegóły pod numerem telefonu 505 214 914 oraz na stronie internetowej TUTAJ!

Nowy sponsor  Premium Leasing Sp. z o.o. jest firmą z branży finansowej świadczącą usługi dla osób fizycznych i firm z zakresu finansowania zakupu środków trwałych w formie leasingu i kredytu. Zajmują się doradztwem, pomocą osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom w rozwoju ich działalności. Dzięki temu zakup samochodu, maszyny budowlanej, czy tez? linii technologicznej jest proste. Aby zaoszcze?dzic? czas doradcy pomagają  i wypełniaja? wszystkie niezbędne formularze, czy wnioski i pilnuja? termino?w ich rozpatrzenia oraz rejestruja? samochody.

Siedziba firmy mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Bydgoskich Przemysłowców 6/117. Biura można znaleźć także w Toruniu – ul. Olsztyńska 18 oraz ul. Jana III Sobieskiego 22a/23. Więcej informacji na temat naszego nowego sponsora można uzyskać pod numerem telefonu 570 778 888 na jego stronie internetowej TUTAJ!

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%