Zamknij

Zespoły z Grudziądza punktują w turnieju eliminacyjnym o Puchar Pomorzanki i Kujawiaka w minisiatkówce

10:55, 27.04.2021 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

W miniony weekend w Chełmnie w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Minisiatkówki odbył się turniej eliminacyjny o Puchar Pomorzanki i Kujawiaka. Organizatorem zawodów był UKS Culmen Chełmno. 

W zawodach wystąpiło kilka zespołów z Grudziądza. Zawodnicy rywalizowali w kilku kategoriach, a największy sukces osiągnął zespół dziewcząt KS Stal Grudziądz, który zajął pierwsze miejsce w swojej grupie. W kategorii 4 chłopców drugie miejsce w zajął TS Koset Grudziądz, a trzecie miejsce KS Stal Grudziądz

Kolejny turniej za dwa tygodnie (08.05.2021) w Chełmnie.

Klasyfikacja turnieju eliminacyjnego.

Puchar Pomorzanki (dziewczęta)
KATEGORIA 2
Grupa A
1.    MSPS Inowrocław II- 40 pkt.
2.    SP 31 Pałac Bydgoszcz II- 39 pkt.
3.    MSPS Inowrocław I- 38 pkt.
4.    SP 31 Pałac Bydgoszcz I – 37 pkt.
5.    MUKS Joker Świecie I- 36 pkt.
6.    NTS Trójka Nakło- 35 pkt.
7.    SP 31 Pałac Bydgoszcz IV- 34 pkt.
Grupa B
1.    MKS Sokół Mogilno V- 33 pkt.
2.    MSPS Inowrocław IV- 32 pkt.
3.    MSPS Inowrocław III- 31 pkt.
4.    UKS Culmen Chełmno I- 30 pkt.
5.    KS Spartakus Koronowo II- 29 pkt.
6.    SP 31 Pałac Bydgoszcz V- 28 pkt.
7.    KS Stal Grudziądz- 27 pkt.
Grupa C
1.    SP 31 Pałac Bydgoszcz III- 26 pkt.
2.    SKS CAS Ciechocinek- 25 pkt.
3.    MKS Sokół Mogilno I- 24 pkt.
4.    SP 31 Pałac Bydgoszcz VI- 23 pkt.
5.    KS Spartakus Koronowo I- 22 pkt.
6.    MUKS Joker Świecie II- 21 pkt.
Grupa D
1.    MKS Sokół Mogilno III- 20 pkt.
2.    UKS Culmen Chełmno II- 19 pkt.
3.    MKS Sokół Mogilno IV-18 pkt.
4.    MKS Sokół Mogilno II- 17 pkt.
5.    UKS Culmen Chełmno III- 16 pkt.
KATEGORIA 3
Grupa A
1.    SP 31 Pałac Bydgoszcz I- 40 pkt.
2.    SKS CAS Ciechocinek I- 39 pkt.
3.    MUKS Joker Świecie- 38 pkt.
4.    SKS CAS Ciechocinek II- 37 pkt.
5.    SP 31 Pałac Bydgoszcz III- 36 pkt.
Grupa B
1.    SP 31 Pałac Bydgoszcz II- 35 pkt.
2.    UKS Culmen Chełmno I- 34 pkt.
3.    SP 9 Bydgoszcz I- 33 pkt.
4.    UKS “Czwórka” Włocławek I- 32 pkt.
5.    UKS “Czwórka” Włocławek II- 31 pkt.
Grupa C
1.    MKS Sokół Mogilno I- 30 pkt.
2.    SKS CAS Ciechocinek III- 29 pkt.
3.    SP 9 Bydgoszcz II- 28 pkt.
4.    TS Koset Grudziądz- 27 pkt.
5.    MKS Sokół Mogilno II- 26 pkt.
KATEGORIA 4
Grupa A
1.    KS Stal Grudziądz I- 40 pkt.
2.    MUKS Joker Świecie I- 39 pkt.
3.    SP 31 Pałac Bydgoszcz I- 38 pkt.
4.    SP 31 Pałac Bydgoszcz III- 37 pkt.
5.    UKS Culmen Chełmno- 36 pkt.
6.    SP 31 Pałac Bydgoszcz II- 35 pkt.
7.    KS Stal Grudziądz II- 34 pkt.
Grupa B
1.    UKS “Czwórka” Włocławek I- 33 pkt.
2.    MUKS Joker Świecie II- 32 pkt.
3.    TS Koset Grudziądz- 31 pkt.
4.    SP 9 Bydgoszcz- 30 pkt.
5.    UKS “Czwórka” Włocławek II- 29 pkt.

Puchar Kujawiaka (chłopcy)
KATEGORIA 2

1.    AZS OŚ Toruń I- 100 pkt.
2.    AZS OŚ Toruń II- 80 pkt.
3.    SP 60 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz I- 60 pkt.
4.    NTS Trójka Nakło I- 59 pkt.
5.    KS Stal Grudziądz- 58 pkt.
6.    SP Osielsko/SP 60 Bydgoszcz- 57 pkt.
7.    NTS Trójka Nakło II- 56 pkt.
8.    NTS Trójka Nakło III- 55 pkt.
9.    TS Koset Grudziądz III- 54 pkt.
10.    SP 60 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz II- 53 pkt.
11.    TS Koset Grudziądz I- 52 pkt.
12.    TS Koset Grudziądz II- 51 pkt.

13.    AZS OŚ Toruń IV- 50 pkt.
14.    NTS Trójka Nakło IV- 49 pkt.
15.    AZS OŚ Toruń III- 48 pkt.
16.    SP 60 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz III- 47 pkt.
KATEGORIA 3
1.    NTS Trója Nakło I- 100 pkt.
2.    SP 60 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz I- 80 pkt.
3.    NTS Trója Nakło II- 60 pkt.
4.    SP 60 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz II- 59 pkt.
5.    KS Stal Grudziądz III- 58 pkt.
6.    KS Stal Grudziądz II- 57 pkt.

7.    NTS Trójka Nakło/SP Łochowo- 56 pkt.
8.    KS Stal Grudziądz I- 55 pkt.
9.    SP 60 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz III- 54 pkt.
10.    AZS OŚ Toruń- 53 pkt.
KATEGORIA 4
1.    SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz I- 100 pkt.
2.    TS Koset Grudziądz I- 80 pkt.
3.    KS Stal Grudziądz- 60 pkt.
4.    AZS OŚ Toruń- 59 pkt.
5.    NTS Trójka Nakło- 58 pkt.
6.    UKS Budowlanka Toruń I- 57 pkt.
7.    SP Łochowo- 56 pkt.
8.    SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz II- 55 pkt.
9.    TS Koset Grudziądz II- 54 pkt.
10.    UKS Culmen Chełmno- 53 pkt.
11.    UKS Budowlanka Toruń II- 52 pkt.

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

chrustchrust

2 3

Madowa patola o ich kabaret odrazu by zajęli w tv 1 miejsce. 12:23, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrawdaPrawda

1 2

Bandzie i ich chory świat kwituszkowy 18:00, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%