Zamknij
REKLAMA

Zapisy na Festiwal Rowerowy na Błoniach Nadwiślańskich

09:33, 01.06.2018 | J.R
Skomentuj
REKLAMA

Miłośników rowerów, amatorów i profesjonalistów, dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na 2. Festiwal Rowerowy, który odbędzie się 10 czerwca.

Trasa wytyczona zostanie wokół Błoni Nadwiślańskich oraz pobliskich miejscowości i terenów leśnych. Od osiedla Strzemięcin przez Błonia Nadwiślańskie do Nowej Wsi, Mokrego, Dusocina, Zakurzewa i Wielkiego Wełcza. Zawodnicy ścigać się będą na różnych dystansach oraz z podziałem na kategorie wiekowe. Start i meta usytuowana będzie na Błoniach Nadwiślańskich. Dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat zostaną przygotowane do pokonania dystanse od 1,3 km do 6 km, dla trochę starszych dystanse FOR FUN na 26 km oraz najwytrwalszych HARDCORE na 50 km.

Zgłoszenia do zwodów prowadzone są poprzez stronę internetową www.wbtiming.pl do 6 czerwca. W przypadku wolnych miejsc zgłoszenie może odbyć się także w biurze zawodów  9 czerwca w godz. 16.00-19.00 (na terenie Mariny) lub 10 czerwca w godz. 8.30-12.00 (na Błoniach Nadwiślańskich). Dzieci i młodzież do 20. roku życia są zwolnieni z opłaty startowej pod warunkiem posiadania ważnej legitymacji szkolnej oraz dokonania zapisu elektronicznego do 6 czerwca. Po tym terminie opłata startowa wyniesie 20 zł. Dla starszych zawodników obowiązuje opłata startowa w wysokości 30 zł (w przypadku zgłoszenia 9 lub 10 czerwca w biurze zawodów wyniesie 50 zł). Maratony rowerowe to wspaniała zabawa na świeżym powietrzu dla całej rodziny, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych zawodników.

W ramach wydarzenia zorganizowane zostanie miasteczko rowerowe z wieloma atrakcjami dla uczestników i kibiców. Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.wbtiming.pl. (UM)

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%