Zamknij
REKLAMA

Lekcja WF z Mistrzami Kickboxingu w Grudziądzu

14:39, 02.01.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Chcemy, żeby młodzi Polacy byli aktywni fizycznie, by sport stał się nawykiem na całe życie. To właśnie sport uczy nas wytrwałości, dyscypliny, odpowiedzialności oraz zasad „fair play”. Naszą wspólną rolą jest to, żeby nasze dzieci traktowały lekcje WF-u jak każdy inny przedmiot w szkole oraz dostrzegały jej wartość. Z radością uprawiały sport i uczyły się różnych jej dyscyplin.

Ogromną zaletą bowiem uprawiania sportu, która znacząco wpływa na kształtowanie charakteru jest umiejętność współpracy w zespole. W zgranej drużynie zawodnicy nie mają problemów z porozumieniem. Taka umiejętność pozwala unikać konfliktów, sporów, ponieważ wszelkie nieporozumienia w sportowej drużynie przenoszą się natychmiast na jej wyniki. Tę bardzo ważną umiejętność sportowcy mogą przenieść również na grunt codziennego życia. Lekcja WF-u w szkole jest właśnie pierwszym momentem, w którym dzieci mają styczność ze sportem. Dlatego tak ważne jest aby nasze pociechy na nią uczęszczały.

Już 8 stycznia o 11:45 na Hali Sportowej przy ul. Nauczycielskiej w Grudziądzu realizując projekt „Lekcja WF-u z Mistrzami Kickboxingu” dajemy dzieciom niepowtarzalną możliwość spotkania i wspólnego trenowania z największymi gwiazdami polskiego kickboxingu. Ich autorytet i postawa pomagają budować wśród najmłodszych postawy, które zaprocentują w dalszym rozwoju i przyszłym, dorosłym życiu.

Lekcję WF-u poprowadzi mistrz świata K-1, były mistrz KSW w wadze ciężkiej, jedna z gwiazd federacji DSF Kickboxing Challenge Marcin „Różal” Różalski, mistrzyni Polski i świata K-1 Róża Gumienna, wielokrotny mistrz Polski oraz mistrz DSF Kickboxing Challenge do 71 kg Jarosław Daschke, a także mistrz DSF Kickboxing Challenge w wadze piórkowej (do 65 kg) Jan „Iron” Lodzik.

To będzie niezwykła lekcja wychowania fizycznego na której to uczestnicy będą mogli posłuchać opowiadań mistrzów o dyscyplinie jaką jest kickboxingu, ciekawostkach związanych z karierą sportową , a także przeprowadzą serię ćwiczeń.

Szkoły mogą się zgłaszać pod numerem 600 250 240

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

pytampytam

1 1

WF jak najbardziej,ale mam wrażenie,że w Grudziądzu nie inwestuje się w nic innego poza sportem.A co z innymi zdolnymi uczniami?Dlaczego nikt nie pomyśli o szkole dwujęzycznej.Głowę daję,że znalazłoby się pełno chętnych.Inowrocław ma taką szkołę,Włocławek także,tylko Grudziądz jak zwykle nic.Nowy prezydent-stare zasady. 15:38, 02.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© grudziadz365.pl | Prawa zastrzeżone